Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> FMSH, kerkon largimin e degjenerimit te Edi Ramės
ardi_pr
  Postuar nė: 17.02.2007, 10:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006FORUMI MUSLIMAN I SHQIPĖRISĖ

Deklaratė pėr ShtypSu: Forumi Musliman i Shqipėrisė kėrkon largimin e degjenerimit tė Edi Ramės nga politika shqiptare

16-shkurt-07http://www.forumimusliman.org/ pederast. htmlForumi Musliman i Shqipėrisė ėshtė tronditur nga faktet e pasqyruara nė organet e masmedias tė ditėve tė fundit nė Shqipėri, me perversitetin moral tė treguar nga kryetari i Partisė Socialiste tė Shqipėrisė, Edi Rama. Sjellja nga ana e tij si kėshilltarė pėr fushatėn elektorale tė Partisė Socialiste tė njė personi me devijime tė rėnda patologjike dhe morale, dhe fotot e turpshme tė realizuar nga z. Rama nė publik, janė tė papranueshme nė ēdo vend tė qytetėruar tė botės, pėr personat qė marrin kurajon pėr tė qėnė udhėheqės politikė.

Megjithė bėrjen publike tė kėtyre skandalesh, Edi Rama nė vend qė tė largohej menjėherė nga politika shqiptare, nė mėnyrė tė pabesueshme, ėshtė hedhur nė kundėrsulm duke e afishuar degjenerimin e tij si njė vlerė ‘europiane’. Nuk ėshtė pėr tu ēuditur qė avokatė tė kapadaillėkut pervers tė Edi Ramės janė bėrė disa shoqata tė sponsorizuar nga qarqe tė dyshimta jo-shqiptare, tė cilat orgjitė e shthurura tė Ramės janė pėrpjekur t’ia servirin rinisė shqiptare si mėnyrėn mė tė pėrshtatshme pėr t’u integruar nė shoqėrinė moderne.

Nė mėnyrė paradoksale, partitė e koalicionit tė djathtė, shumė nga tė cilat pretendojnė se janė nė politikėn shqiptare pėr tė mbrojtur dhe promovuar traditat, familjen dhe vlerat e vyera morale tė kombit, siē Partia Demokratike dhe z. Sali Berisha konsiderohen nė opinionin e pėrgjithshėm shqiptar, kanė zhgėnjyer muslimanėt e Shqipėrisė pėrpara stepjes nga kanosjet rrugaēėrore tė Edi Ramės dhe kompani.

Pėr Forumin Musliman tė Shqipėrisė, deklarata e PD-sė se fushata zgjedhore nuk mbėshtetet nė fotot nudo tė Edi Ramės por nė alternativėn programore ėshtė skandaloze.

Forumi Musliman i Shqipėrisė ėshtė i mendimit se rrezikut shoqėror qė pėrfaqėson fenomeni Rama i duhet kushtuar mė tepėr vėmendje se ēfarėdo lloj programi zhvillimor ekonomiko social, pasi njė komb qė nuk mbėshtetet nė vlera por justifikon degjenerimin, nuk mundet dot kurrė tė arrijė zhvillimin dhe mirėqėnien e dėshiruar.

Forumi Musliman i Shqipėrisė kėrkon ti kujtojė popullit shqiptar por edhe klasės politike shqiptare, se ēfarė shkatėrrimi pėrjetoi vendi ynė kur pėr 50 vite me radhė u sundua nga njė person me devijime tė ngjashme morale dhe psiqike si Edi Rama. Forumi Musliman i Shqipėrisė kėrkon ti kujtojė politikės shqiptare se tolerimi ndaj degjenerimit dhe shthurjes morale qė shkon kundėr mėsimeve tė fesė, siē ishte edhe rasti i skemave piramidale nė vitin 1996 dhe ateizmit politik komunist, kanė ēuar nė shkatėrrimin e Shqipėrisė.

Duke ndjerė pėrgjegjėsi pėrpara Zotit dhe kombit, Forumi Musliman i Shqipėrisė i apelon popullit shqiptar, qė me fuqinė e votės sė lirė tė dėbojė nga politika shqiptare njerėz me shthurje morale si Edi Rama. Nė kėtė mėnyrė rinia shqiptare do tė kuptojė se cili ėshtė modeli i politikanit qė kombi ynė nuk meriton tė ketė nė krye, pėr tė ndėrtuar njė vend dhe tė ardhme mė tė mirė.FORUMI MUSLIMAN I SHQIPĖRISĖ
TIRANĖ


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
zeshkani
Postuar nė: 17.02.2007, 11:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006E lexova kete deklarat me vemendje te madhe edhe pse jam nga Kosova por gjithashtu me brengos fakti se ēpo ndosh me nenen Shqiperi.

Pra ne Shqiperi e kan rastin qe neser jan votat per komuna apo bashki ku njeri nder kanditatet e bashkesis te Tiranes eshte edhe Edi Rama keshtu qe kan mundesi qe me shkatrru ate, por shtrohet pyetja se kan me votu edhe pse ne ditet e sodit si ne Shqiperi, si ne Kosove, ne Maqedoni e gjetiu nuk po ka politikan te mir qe po kshirin per popull por krejt jan ba rrenca, hajna, dallavergji e shka mos tjeter.

Keshtu njerit ne qe kemi met me kesi politikan qe vetem e vetem per gjepin e tyre po kshirin e per popullin nuk po jav nin hiq.

Ndoshta e kam gabim por keshtu mendoj une.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
florint
Postuar nė: 17.02.2007, 14:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 1274
Bashkangjitur: 23.06.2006ok, Pas deklaratave qe patet mundesi per te lexuar ,tani keni mundesi edhe desertin e Partise Socialiste ta ndiqni.
FLLIQESIRE E NDYRE POLITIKE I UDHEHEQUR NGA HOMOSEKSUALI I NEW YORK,ut. njeheresh edhe udheheqes i platformes politike te PEDERASTIT EDI RAMA. Ju lumte te gjithe atyre qe votojne per te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Le te mburet Shqiperia me kesi lloj politiKUAJ te llojit Sui Generis!

Fotot mund ti ndiqni ne gazeten SOT te dates 17 02 07
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 17.02.2007, 16:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006 Citim (florint @ 17.02.2007, 14:56)
ok, Pas deklaratave qe patet mundesi per te lexuar ,tani keni mundesi edhe desertin e Partise Socialiste ta ndiqni.
FLLIQESIRE E NDYRE POLITIKE I UDHEHEQUR NGA HOMOSEKSUALI I NEW YORK,ut. njeheresh edhe udheheqes i platformes politike te PEDERASTIT EDI RAMA. Ju lumte te gjithe atyre qe votojne per te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Le te mburet Shqiperia me kesi lloj politiKUAJ te llojit Sui Generis!

Fotot mund ti ndiqni ne gazeten SOT  te dates 17 02 07

HAHAHAHAHAHHAShka snin njeri, edhe qeta po ndegjoj, eshte me te vertet tmerr.

Ma shum, s'kam qka me fol NO KOMENT
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
kokashta
Postuar nė: 20.02.2007, 21:37
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 5886
Bashkangjitur: 17.02.2007Degjoni degjoni...se sduhet te flisni keshtu duke u mbeshtetur ne genjeshtra te shpikura neper gazetat dhe forumet e ndryshme. Me sa shikoj un, shumica ne kete site jan kosovar dhe nuk para e kan ndjekur shume politiken e edi rames. Keto lajme qe nxirren jasht thjeshte lajme per ti bere keq atij njeri, per te mos e votuar. Edi Rama per mendimin tim eshte politikani qe ka arritjet me te medhaja. Ai si kryeetar bashkie i tiranes, e ka shnderruar kryeqytetin shqiptare nga nje germadhe e tere kjoskash dhe mbeturinash ne nje qytet qe ka lezet te rrish ( te pakten ne pjesen me te madhe ).

Te besh nje krahasim EDI RAMA - SOKOL OLLDASHI , smund ta bejme dot sepse po te jeni te informuar mire ky Sokoli eshte i implikuar ne shume krime ne shqiperi.
Hajt gjith te mirat dhe beni mire mos ja fusni si kau peles.


----------------------------------------
Call the cops when you see me![B][SIZE=7][COLOR=purple]
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Uskana2006
Postuar nė: 20.02.2007, 23:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006forumi islam vehet ne sherbim te politikes ditore, duhet te theksohet se nuk eshte lehte te jeshe kryetar i nje qyteti si Tirana ne zhvilim dhe zgjerim te vazhdueshem. Edi Rama ka punuar mjaft mire dhe ka kontribuar mjaft per zhvillimin e Tiranes duke marre parasysh veshtiresite.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio