Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> NGRITJA E BUSTIT TE DESHMORIT ABDYLSELAM EMINIT
Ujqit e Bashkuar
Postuar nė: 17.02.2007, 16:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 5517
Bashkangjitur: 29.01.2007Pas 12 vitesh ngrihet Busti i deshmorit te arsimit Abylselam Eminit,nje veper e cila eshte per tu pershendetur ,ju lumt te gjithe juve srudenteve per kete veper madhore,vazhdoni keshtu...Dymbedhjete vite ky deshmor i arsimit u harua nga politika dhe nga rektoret qe erdhen e shkuan po ju lumt juve qe e moret kete iniciative dhe die qe ju studenta keni be nj eveper madheshtore...Pres mendimet e juaja...
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 17.02.2007, 16:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Kam respekt te mdh ndaj familjes te deshmorit te arsimit Abylselam Eminit,
dhe nje kohesish i pershendes ata qe kan bere nje veper te mir duke bere nje bust per kete heroj.Ju lumt vetem keshtu vazhdoni.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
LirimShabani
Postuar nė: 17.02.2007, 17:34
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006iniciativat duhet te bashkohen dhe keshtu do te jene me te mira dhe me te rendesishme.
----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio