Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime Ditlindjen jehona_08.
LIMMI
Postuar nė: 17.12.2008, 22:01
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007
Shfritezoj rastin qe ne ket mbremje te vecant t'ia uroj ditlindjen mikes sime me te mire jehona_08 u befsh 100 vjec.

Urime ditlindja
Zoti ka dhene dhurate botes kur ti ke lindur
Nje person qe don dhe qe brengoset
Nje person qe kerkon dhe jep
Qe inkurajon dhe ngrit njerzit lart
Qe harxhon energji per te tjeret
Me mir se sa per vete
Sepse vala e zemeregjeresise rrjedh nga jashte
Per cdo person qe keni mallengjyer,mallengjeni te tjeret
ditlindja juaj meriton te jete madheshtore
Sepse ju jeni nje thesar i vecante
Ndoshta dashuria qe ke shfaq ndaj te tjereve
Te rikthen ty te shumfishten
Te deshiroj me te lumturen prej ditlindjeve
Dhe shume,shume me teper
Qe te tjeret te kene kohe te te vleresojne
Aq shume sa te vleresoj une….


URL e fotografise: http://g.orkutnow.com/orkutnow/en/scraps/happy.birthday/happybirthday(5).gif


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
Gzimi_bdi
Postuar nė: 17.12.2008, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 309
Antari Nr: 18060
Bashkangjitur: 21.10.2008Une sė pari nuk e njof por perseri urime e i befsh 102 vjet


----------------------------------------
Armiku i armikut tim eshte miku im.
PMUsers WebsiteMSN
Top
jehona_08
Postuar nė: 17.12.2008, 22:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 256
Antari Nr: 15539
Bashkangjitur: 15.05.2008faleminderit te gjitheve

flm shum mik LIMMI


----------------------------------------
buzeqesh edhe kur te jesh e merzitur,si dijet dikush mund te dashurohet ne buzeqeshjen tende
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 17.12.2008, 22:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007Urime urime gjithe te mirat ne jete jehona_08

respekte
art_rokerja

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 81 )
Datotekat e bashkangjitura  birthday1.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
StartBismi
Postuar nė: 17.12.2008, 22:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008Happy !

edhe 100 vjet, u ritsh u befsh e madhe...hehehehe
PM
Top
personi
Postuar nė: 17.12.2008, 22:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 284
Antari Nr: 11723
Bashkangjitur: 03.12.2007Jehona te uroj jete te gjate dhe te lumtur dhe me ne fund vdekje.
PM
Top
jma87
Postuar nė: 17.12.2008, 22:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 278
Antari Nr: 18592
Bashkangjitur: 18.11.2008happy b-day
PMMSN
Top
Genius.D
Postuar nė: 17.12.2008, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008Urime ditelindjen e nderuara Jehona ishalla Allahu te jep shendet


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 17.12.2008, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008urime e tgjitha tmirat
PM
Top
coool
Postuar nė: 17.12.2008, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 743
Antari Nr: 14578
Bashkangjitur: 25.03.2008urime ditelindjen jehona_08 i befsh aq vjet sa don ti
te pershendes gjith te mriat


----------------------------------------
eshte koha per ndryshim
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 17.12.2008, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9192
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Urime ditelindjen Jehona e u knaqsh ne jet..


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
shkupjanja
Postuar nė: 17.12.2008, 22:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007Urime ditelindjen Jehona.Gjithe te mirat ne jete


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
jehona_08
Postuar nė: 17.12.2008, 22:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 256
Antari Nr: 15539
Bashkangjitur: 15.05.2008faleminderit shumm te gjitheve

ua shperblefsha ne gezime


----------------------------------------
buzeqesh edhe kur te jesh e merzitur,si dijet dikush mund te dashurohet ne buzeqeshjen tende
PM
Top
Essa
Postuar nė: 17.12.2008, 22:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Urime jehona,paq jete te lumtur e mbi te gjitha te shendetshme...


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 17.12.2008, 22:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008urime jehona te uroj nje jete te lumtur tu plotesofshin te gjitha deshirat


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio