Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 [2] 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime Ditlindjen jehona_08.
festina
Postuar nė: 17.12.2008, 22:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Pershendetje.

Urime jehona te deshiroj shendet te mir.


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
BleRita
Postuar nė: 17.12.2008, 22:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 60
Antari Nr: 18977
Bashkangjitur: 13.12.2008Urime didlindjen jehona_08 i befsh 1001 vjet pac fat e lumturi ne jet
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 17.12.2008, 22:59
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Urime urime. Gjithe te mirat.


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 17.12.2008, 23:00
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007URL e fotografise: http://www.cesul.org.uk/images/happy_birthday_cake.jpg


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
AMONI
Postuar nė: 17.12.2008, 23:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1811
Antari Nr: 13254
Bashkangjitur: 29.01.2008 Citim (LIMMI @ 18.12.2008, 00:01)

Shfritezoj rastin qe ne ket mbremje te vecant t'ia uroj ditlindjen mikes sime me te mire jehona_08 u befsh 100 vjec.

Urime ditlindja
Zoti ka dhene dhurate botes kur ti ke lindur
Nje person qe don dhe qe brengoset
Nje person qe kerkon dhe jep
Qe inkurajon dhe ngrit njerzit lart
Qe harxhon energji per te tjeret
Me mir se sa per vete
Sepse vala e zemeregjeresise rrjedh nga jashte
Per cdo person qe keni mallengjyer,mallengjeni te tjeret
ditlindja juaj meriton te jete madheshtore
Sepse ju jeni nje thesar i vecante
Ndoshta dashuria qe ke shfaq ndaj te tjereve
Te rikthen ty te shumfishten
Te deshiroj me te lumturen prej ditlindjeve
Dhe shume,shume me teper
Qe te tjeret te kene kohe te te vleresojne
Aq shume sa te vleresoj une….


URL e fotografise: http://g.orkutnow.com/orkutnow/en/scraps/happy.birthday/happybirthday(5).gif

mbase urimin nuk ben me e ba copy, ama ishte urim i mire.
nga zemra jehona: urime dhe u befsh 101 vjet (per inate te LIMMI-t e thash, bile nje vjet tet uroj me shume ai smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Qeta njohesh te miren, duhet ta besh te miren. - Aristoteli, kojshia jem.
PM
Top
BigLover84
Postuar nė: 17.12.2008, 23:35
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007Urime Urime per ty e nederuar pac lumturi,shendet ne Jete

Gjith te mirat.


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top
Strider
Postuar nė: 17.12.2008, 23:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Urime ditlindjen lady...


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
jehona_08
Postuar nė: 17.12.2008, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 256
Antari Nr: 15539
Bashkangjitur: 15.05.2008 Citim (AMONI @ 18.12.2008, 01:26)
mbase urimin nuk ben me e ba copy, ama ishte urim i mire.
nga zemra jehona: urime dhe u befsh 101 vjet (per inate te LIMMI-t e thash, bile nje vjet tet uroj me shume ai smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
buzeqesh edhe kur te jesh e merzitur,si dijet dikush mund te dashurohet ne buzeqeshjen tende
PM
Top
alvin
Postuar nė: 17.12.2008, 23:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Urime ditelindjen,gjithe te mirat te te realizohen


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
toka
Postuar nė: 17.12.2008, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 325
Antari Nr: 18486
Bashkangjitur: 14.11.2008Urime Ditelindja..
Zoti ti Plotsoft deshirat e jetes tende..
PM
Top
AMONI
Postuar nė: 17.12.2008, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1811
Antari Nr: 13254
Bashkangjitur: 29.01.2008 Citim (jehona_08 @ 18.12.2008, 01:51)
smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e4c2e742.gif


kjo ishte faleminderit a?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga AMONI nė 18.12.2008, 00:00


----------------------------------------
Qeta njohesh te miren, duhet ta besh te miren. - Aristoteli, kojshia jem.
PM
Top
jehona_08
Postuar nė: 18.12.2008, 00:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 256
Antari Nr: 15539
Bashkangjitur: 15.05.2008haha po faleminderit dihet ajo :D:D

shum kam qesh me te vertet hehe

e ndryshove postimin a????


----------------------------------------
buzeqesh edhe kur te jesh e merzitur,si dijet dikush mund te dashurohet ne buzeqeshjen tende
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 18.12.2008, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Urime Ditelindjen!


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
AMONI
Postuar nė: 18.12.2008, 00:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1811
Antari Nr: 13254
Bashkangjitur: 29.01.2008 Citim (jehona_08 @ 18.12.2008, 02:02)
haha po faleminderit dihet ajo :D:D

shum kam qesh me te vertet hehe

e ndryshove postimin a????

po po e ndryshova se smu dok mire
kalo mire dhe rrespekte, per inat te LIMMI-t smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Qeta njohesh te miren, duhet ta besh te miren. - Aristoteli, kojshia jem.
PM
Top
Fox
Postuar nė: 18.12.2008, 00:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008Urime urimeee ditlindjeen i bofsh 99 vjet smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio