Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime Ditlindjen jehona_08.
fato1
Postuar nė: 18.12.2008, 00:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Urimee Jehona, uroj t'kesh jete t'lumtur me ata qe i don dhe t'duan.

PM
Top
jehona_08
Postuar nė: 18.12.2008, 00:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 256
Antari Nr: 15539
Bashkangjitur: 15.05.2008 Citim (Fox @ 18.12.2008, 02:05)
Urime urimeee ditlindjeen i bofsh 99 vjet smil3dbd4e5e7563a.gif

a thue ti mberri te 99 a?

flm shuuummm te gjithve me te vertet me keni ber te ndihem krenare ne kete forum fantastik


----------------------------------------
buzeqesh edhe kur te jesh e merzitur,si dijet dikush mund te dashurohet ne buzeqeshjen tende
PM
Top
Alex
Postuar nė: 18.12.2008, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008Urime per shume vjet, fate, lumturi, gezim, shendet dhe gjith te mirat te kaplofshin kudo qe te shkojshe.
Me respekt Alex
PM
Top
Fox
Postuar nė: 18.12.2008, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008 Citim (jehona_08 @ 18.12.2008, 02:07)
a thue ti mberri te 99 a?

flm shuuummm te gjithve me te vertet me keni ber te ndihem krenare ne kete forum fantastik

Jehona nena e dixhes smil3dbd4d4e4c4f2.gif tem i ka mbroj 90 edhe baba i dixhes smil3dbd4d4e4c4f2.gif njejt kshtuqe shpresoj te jetosh aq se ketu ka disa qe thon do 100 e do 150 se ato vite askush sun ka mbrij me jetu e kshtuqe po te uroj 99 smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 18.12.2008, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008urime ditelindjen dhe gjitha te mirat ne jete....


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Pellumb
Postuar nė: 18.12.2008, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008Urime ditelindjen dhe t'u realizofshin te gjitha enderrat. smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
fisniku
Postuar nė: 18.12.2008, 00:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Jehona Urime Ditelindja edhe nga ana e ime


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio