Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Kush do te fitoj ne Champions League 2007?, sport
zeshkani
Postuar nė: 17.02.2007, 20:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Pra kisha dashur me dit se cili ekip do ti gezohet cupes ne Champions League 2007.
Un mendoj se kesi reni Barcelona do ta fitoj Champions League 2007.

Ashtu mendoj un dhe jam optimist per kete por ju cila mendoni????
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 18.02.2007, 22:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Olympique Lyonnais smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
elt_oni
  Postuar nė: 18.02.2007, 22:59
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 2653
Bashkangjitur: 08.09.2006Per mendimin tim champions league mund te fitohet nga Barcelona por deshira ime eshte te fitohet nga MILANI sepse jam tifoz i tij.
PMYahooMSN
Top
Amir
Postuar nė: 18.02.2007, 23:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Barcelona smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
zeshkani
Postuar nė: 19.02.2007, 09:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Senatori_TeT ishall te plotesohet deshora.

elt_oni pasi je tifoz i milanit ishalla edhe ty te plotesohet deshira dhe fiton milani edhe pse gjasat nuk jan e dhe aq te mdhoja por pse jo ne futball ndosh gjithqka sic thojn topi eshte i rrumbullakt.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
melcheh
Postuar nė: 19.02.2007, 19:35
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 5611
Bashkangjitur: 03.02.2007Valla sivjet pos Manchesterit ska be daj me too
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 19.02.2007, 19:42
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Mendimi eshte nese Real Madrid kalon Bayer Munich ateheres e fiton Kupen.

Real Madrid Champion :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
andy
Postuar nė: 19.02.2007, 21:24
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Forca MILAN, nese Milani e kalon Selltikun ather do jete me siguri ne finalen e Athines, por nuk ve bast a do ta fitoje ajo. Po nuk duhet ta harojm edhe Manchester utd. dhe Interin qe jane ne forme me te mire ne Europ. Barcelona do ket shume probleme me Liverpulin. Reali i Madridit dhe Bajerni i Minhenit do mbese puna te Penalltit se te dyja jane te dobeta. Chelsi nuk do behet me siguri shampion as ne Premier League e as ne Champions League.

Prandaj te gjithe ata tifoza te MILANIT duhet te jene te qete deri ne finale pastaj nuk dihet.


FORZA ROSSONERI


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
lili82
Postuar nė: 20.02.2007, 00:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006Chelsi


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
riki_21
Postuar nė: 20.02.2007, 15:17
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 5961
Bashkangjitur: 20.02.2007 Citim (zeshkani @ 17.02.2007, 20:48)
Pra kisha dashur me dit se cili ekip do ti gezohet cupes ne Champions League 2007.
Un mendoj se kesi reni Barcelona do ta fitoj Champions League 2007.

Ashtu mendoj un dhe jam optimist per kete por ju cila mendoni????

Ne ket vit titulli do ti takoj Real Madridit,edhe pse nuk esht ne form,ai do te jet champion
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 20.02.2007, 15:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006 Citim (riki_21 @ 20.02.2007, 15:17)
Ne ket vit titulli do ti takoj Real Madridit,edhe pse nuk esht ne form,ai do te jet champion

ok ashtu mendon ishalla te relizohet kjo deshir.riki_21
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
riki_21
Postuar nė: 20.02.2007, 15:59
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 5961
Bashkangjitur: 20.02.2007 Citim (zeshkani @ 17.02.2007, 20:48)
Pra kisha dashur me dit se cili ekip do ti gezohet cupes ne Champions League 2007.
Un mendoj se kesi reni Barcelona do ta fitoj Champions League 2007.

Ashtu mendoj un dhe jam optimist per kete por ju cila mendoni????

Barcelona do te eliminohet prej liverpulit,e kshtu sivjet e ka radhen ekipi me i mir ne bot dhe me shum trofea dmth Real Madrid champion
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 20.02.2007, 17:14
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Mua me pelqen Barcelona por me pelqen edhe Bayerni, Chelsea, Milan....e cila do fitoj nuk mundem te them sepse ka konkurence. kohet e fundit disa ekipe jane treguar te dobeta pro nuk dihet si do te shkojne punet sonte.

suksese per te gjith ekipet, dikush do fitoj dikush do humb po keshtu e ka sporti


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 20.02.2007, 18:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Per mendimin tim Interi duhet me u bo Champion po si dihet.

*** INTER *** Champion


PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
ZeroCooL
Postuar nė: 20.02.2007, 18:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Admin
Postime: 1456
Antari Nr: 5
Bashkangjitur: 27.11.2004*** REAL MADRID ***
Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Doing nothing is very hard to do ... you never know when you're finished.

Leslie Nielsen
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio