Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ja se qfar ben Sadi Bexheti
genci_tet
Postuar nė: 18.02.2007, 00:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007Ju kisha lutur qe te jepni komentet per kthimin '' e kohes alla Fadilqe ne ut'' por me aktor te ri me Sadi Bexhetinky trafikant i barnave u kthyen te gjith profesoret e kuruptuar me diploma fallso e me te gjitha te zezat qe mund t i ket dhe te mjerit ne studentat qe kush eshte duke na udhhequr kisha dashru ta pys Sadi Bexhetin se si do te arsyetoj keto parregullsi qe jan duket ndodhur ne USHT.
Por ky i fundit ka hy me tjera qellime per perfitime personale dhe te partis ne pushtet.

Mbesim me shpres se do te na dergoj All-llahu ne rrugen e hajrit.
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 18.02.2007, 11:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006O genci_tet ndoshta ke te drejt por nuk dij se cfar te them, prap gjendja ne USHT po keqesohen, se nje her ja nis shum mi,r por ishalla prap do rregullohen nese do Zoti, po mbesim me shpres se nuk do jemi prap viktim e ndonjerit qe ka interes per perfitime te veta personale pra qe te jem me i qart per biznis.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio