Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (22) « E para ... 20 21 [22]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> FOTO, nga zeshkani
cekjaa
Postuar nė: 27.11.2008, 12:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 230
Antari Nr: 16483
Bashkangjitur: 20.07.2008...............

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Kur mendon se bota te kthen kurrizin, shiko me kujdes: Je mbi te gjitha ti qe ja ke kthyer kurrizin botes!!!
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 27.11.2008, 12:25
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007URL e fotografise: http://farm3.static.flickr.com/2358/2059771213_23918cbe97.jpg


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
LIMMI
Postuar nė: 27.11.2008, 12:29
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007URL e fotografise: http://i160.photobucket.com/albums/t180/DenyseBridger/MySpace%20images/RedRose.gif


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
Painkiller
Postuar nė: 27.11.2008, 12:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008URL e fotografise: http://www.scary-squirrel.com/v3/images/20070703222005_red%20rose.jpg

Ky postim ėshtė ndryshuar nga kreator nė 27.11.2008, 12:33


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
hubejb1
Postuar nė: 27.11.2008, 13:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (kreator @ 27.11.2008, 14:15)
URL e fotografise: http://img20.imageshack.us/img20/9057/cimg0624fr1.jpg

shum foto e forte ,


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top

Topic Options Faqe: (22) « E para ... 20 21 [22]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio