Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pershendetje nga kOKA!
kokashta
Postuar nė: 19.02.2007, 12:58
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 5886
Bashkangjitur: 17.02.2007Pershendetje te gjitheve.

Ne radhe te pare pershendes gjith staffin e ketij site te cilet kan bere nje pune te papare. Ne radhe te dyte pershendes te gjithe anetaret dhe ne radhe te trete veten time :D

Po hedh disa te dhena rreth meje :

Emri : LEDIO
Profesioni : Student [ Viti i pare mjeksi ]
Mosha : 20 per 21
Vendodhja : Bucharest
Vendlindja : Librazhd / Shqiperi
Hoby : Futbolli, noti dhe CS.


Per cdo gje tjeter mund te me kontaktoni ne ledio16@hotmail.com.

Gjith te mirat. KOKA!


----------------------------------------
Call the cops when you see me![B][SIZE=7][COLOR=purple]
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Amir
Postuar nė: 19.02.2007, 14:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Mire se vjen ne mesin tone KOKA, caste te kendshme ;)


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
pre_hacker
Postuar nė: 19.02.2007, 14:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006Mire se na erdhe KOka,shpresoj se do te kalosh mir


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
fancy_boy
Postuar nė: 19.02.2007, 19:38
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Mire se na erdhe KOKA, te uroj tja kalosh sa ma mire respekt!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
kokashta
Postuar nė: 20.02.2007, 21:22
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 5886
Bashkangjitur: 17.02.2007Ju falenderoj per "mikpritjen"...
Shpresoj tja kalojme mire.

Gjith te mirat.


----------------------------------------
Call the cops when you see me![B][SIZE=7][COLOR=purple]
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 20.02.2007, 23:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Mir se na erdhe kokashta
Respekt nga un.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio