Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Spektakli i Bushit para portretit tė tij!
Lexo
Postuar nė: 21.12.2008, 17:40
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Njė shikim dashamirės, njė gjest ironik dhe mė pas sikur shtrėngon dorėn me portretin e tij. Xhorxh W. Bush presidenti nė largim i SHBA-sė mori pjesė nė prezantimin zyrtar tė portretit nė Galerinė e Portreteve Kombėtare nė Washington. Nėpėrmjet njė spektakli, sic di ta bėjė vetėm ai, Bush inauguroi portretin e pikturuar nga Robert Anderson. Nė portret Bush paraqitet nė njė pozė natyrale dhe i buzėqeshur. Pėr tė kompletuar skenėn u publikua edhe portreti i Zonjės sė Parė, Laura Bush.

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2363.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2364.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2365.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2366.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2367.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2368.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2369.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2370.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2371.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2372.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2373.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2374.jpg

URL e fotografise: http://www.studentet.info/uploads/photos/2375.jpg


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
andy
Postuar nė: 21.12.2008, 17:44
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Meriton ti behen keta nderime, sepse ka bere shume per ne shqiptaret.

URL e fotografise: http://mensa-barbie.com/bloggerimages/1BUSH_Leads_Albania_gov%20copy.JPG


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio