Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Si e mendoni jeten tuaj pas 20viteve?
fato1
Postuar nė: 20.02.2007, 11:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Do doja mendimet e juaja ......me respekt per te gjith
PM
Top
ila
Postuar nė: 20.02.2007, 15:23
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 5602
Bashkangjitur: 02.02.2007PAS 20 VITESH DO TE JEMI HAXHI FRAJERA ME MOBILA DO TA PUNOJME ME KOMPJUTER HEHEHEH smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 20.02.2007, 15:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Shum te interesant.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
riki_21
Postuar nė: 20.02.2007, 15:40
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 5961
Bashkangjitur: 20.02.2007pas 20 viteve kisha deshiru te jem diku larg ne ndonje vil dhe te jem me familjen time normal.
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 20.02.2007, 18:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Une nuk mendoj per jeten time pas 20 vjeteve,nuk jam pesimist per te,por nuk mund te mendoj nje gje te tille se nuk i dihet se ndoshta mund edhe te jem i vdekur.
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
kokashta
Postuar nė: 20.02.2007, 21:20
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 5886
Bashkangjitur: 17.02.2007Ne qofte se do arrij ta mbaroj shkollen me rezultatet qe deshiroj besoj se e shikoj veten te martuar dhe te kem nje familje normale ( pa probleme financiare ).


----------------------------------------
Call the cops when you see me![B][SIZE=7][COLOR=purple]
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
fancy_boy
Postuar nė: 20.02.2007, 23:30
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Smendoj Fare se si dihet te nesermes!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 21.02.2007, 01:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Jeta eshte e stermbushur me sprova dhe ndodhi te papritura.andaj eshte e tepert te mendoj per pas 20 vitesh.i lutem Krijuesit tim te kem shendet,une familja ime dhe te gjithe te tjeret,kurse te arriturat e mia do varen nga mundi im.nese All-llahu me jep jete dhe shendet deri atehere,parafytyroj veten si baba i zellshem,i rrethuar nga zemrushkat e mia(4 femije) dhe gruan,si dhe prindet e mi te cilet jane ari im ne kete jete,me te dashur se te gjithe deri me tash!


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
holla_girl
Postuar nė: 28.02.2007, 10:46
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 6084
Bashkangjitur: 26.02.2007nuk i dihet jetes mbas 20vitesh... ndoshta egsitoj ndoshta edhe jo.... por njeriu ka te drejte te mendoj dhe te planifikoj te ardhmen e vet....

besoj se mbas njezet vitesh do te jeme diku ne ate periudhe ku une dhe i shoqi im do kemi femije (ne dhasht zoti) ne ate moshen ku me se shumti sjellin probleme...

ndoshta neser nuk egzistoj me...
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 28.02.2007, 11:26
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007mos lodh koken per te djeshmen, se ajo vecme ka shkuar, as mos vra mendjen per te nesermen, se ate nuk e njeh, andaj jeto sot.
Dita jote eshte dita jote, jetoe ate.


me kete, nuk dua te them se s'duhet te mendojme dhe pas njezet viteve, por ama a nuk eshte ngarkese e tepert qe prej tash te mendojme per nje periudhe kaq te gjate?
nejse...
nuk mendoj aq larg... me duket cmenduri...
respekt


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 12.08.2007, 20:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007e mendoj veten 41 vjecar


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 12.08.2007, 20:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007hahah, shaka, ama ene taj sa larg na ke cu tmendojm, hmmmmm...edhe une e mendoj te jem ekonomist , te kem familje, grua, femije, te jem i lumtur krahas veshtiresive qe sjell jeta, por me ndihmen e Ndihmesit do ti perballojme...ama prap shaum 20 vjet....ahahha


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 13.08.2007, 12:52
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Presedatel i Golema ALBANIA


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
dream_girl
Postuar nė: 13.08.2007, 19:27
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 41
Antari Nr: 8896
Bashkangjitur: 12.08.2007Mbas 20 vitesh po tani nese e kam te shkruar te jetoj aq nga Zoti i madh do kisha nje familje te vogel me 2 femije ,mesiguri nje nene e zellshme ,e punsuar sigurisht ,nje bashkeshort te rregullt qe do me respektonte .........pastaj mos harrojm edhe disa rrudha ne fytyre hahaha
PM
Top
pranvera
Postuar nė: 20.10.2007, 11:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007Une mendoj shumč e shpresč kam pak!


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio