Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> FILLOJN NDESHJET E E LIGES KAMPIONALE
Tigri_tet
Postuar nė: 20.02.2007, 18:54
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 4098
Bashkangjitur: 18.11.2006SOT NE OREN 20:45 SERISHT FILLOJN NDESHJET E E LIGES KAMPIONALE ...
....NE NDESHJET E SOTME LUAJN:
20.02.2007 e mart

20:45 Celtic - AC Milan

20:45 Lille - Manchester U.

20:45 PSV Eindhoven - Arsenal

20:45 Real Madrid - Bayern Munich


21.02.2007 e merkur

20:45 AS Roma - Lyon

20:45 Barcelona - Liverpool

20:45 FC Porto - Chelsea

20:45 Inter Milan - Valencia
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 21.02.2007, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Ja filloj dhe shum loj te interesant ishin; ja pra rezulltati qe luajt prap:

Celtic 0- 0AC Milan

Lille 0-1 Manchester U.

PSV Eindhoven 1 -0 Arsenal

Real Madrid 3 -2 Bayern Munich

kurse sonte do jen edhe me te interesanta, kur dihet se do luje edhe barcelona me liverpulin qe eshte nje derbi por po shpresoj se barcelona me mun por do ta kaloje kete sfid kualifikuese pra 1/8
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 21.02.2007, 15:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Une mendoj se sante do fitojn:

21.02.2007 e merkur

20:45 AS Roma - Lyon--------kurse kjo loj pak si rrezik mendoj se do mbete baraz

20:45 Barcelona - Liverpool----------------Barcelona

20:45 FC Porto - Chelsea ------------------Chelsea

20:45 Inter Milan - Valencia----------------Inter Milan
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 21.02.2007, 15:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Kisha kerkuar edhe mendimin e juaj,se ndoshta nuk do jen keto rezulltate por ashtu mendoj une.

Respekt per te gjith ata, qe e doj futboolin.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 22.02.2007, 13:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006AS Roma 0 - 0 Lyon

FT Barcelona 1 - 2 Liverpool

FT FC Porto 1 - 1 Chelsea

FT Inter Milan 2 - 2 Valencia


Loja me interesanta ka qen barca me liverpulin,ku ishte nje loj shum interesant, nje rezulltat i pa parashikuar per shumicen e sportdashve por ja ndodhi, qe edhe nje her liverpuli te ben befasira sic ishte loja me milanin para nje viti kur ishte tu humbur 3-0 barazoj ne minutat e fundit dhe ne penallti fitoj dhe e morr kupen e champion liges.

Pra Liverpulo me te vertet eshte nje ekip qe bene befasira.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio