Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> NASER ADEMI kthehet ne USHT, NESE KTHEHET NASER ADEMI NE USHT
sekret-84
Postuar nė: 20.02.2007, 21:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007Te nderuar vizitore te kesaje wep faqe e hapi kete teme duke e ditur se Naser Ademi do te kthehet serish ligjerues ne USHT

Kur ne sot jemi ne nje universitet ku gjithcka eshte e mundeshme mund te ndodh edhe kjo qe te vij nje njeri qe beri UT-ne prone private me djemt e vet dhe sot egziston mundesia me forte se kure qe ai te kthehet ne "pronen"e vjeter te tije me keq ardhje e them se njerez te tipit te tije se kane vendin ne universitet
PM
Top
genc gashi
Postuar nė: 20.02.2007, 22:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006Nuk habitem edhe me kete sepse do te hy, njerzit Servil si Shume te tjer qe jane ne USHt edhe ky do te jete nese jo sot neser 99 % shpresoj se Unioni i Studenteve te pakten te reagoj tek keto gjakpires te parave tek studentet dhe te intelektuaet e rangut te tij me diploma te kopjuara ne Trafika.


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 20.02.2007, 23:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Duhet te je si qelur se cfar po dojn me vepru.

Usht prap ne rrezik e sidomos studentat e juridikut.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
sekret-84
Postuar nė: 21.02.2007, 12:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007te nderuar student te juridikut me te vertete po ju kthehet NASERI "lumt ju" ai esht turpi i ketij institucioni SEDIU duhet te hap syt me Naserin dhe Arifhikmetin ai nuk i sheh nuk don apo ka presion kujdes student mos lejoni tju kthehet ai qe beri turpin me te madh ne kete tempull.
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 21.02.2007, 12:36
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Duhet ngirutr zeri ndaj ketij zotnie qe nuk e meriton te jete aty brenda. Kete duhet ta bejne unionet studentore dhe nese keta nuk e bejne ateher studentet duhet te organizohen vetvetiu e te mos e pranojne ne ligjerata.

por jam i bindur se ka student qe ju behet qejfi qe do vije se me pak para do e marin provimin


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 21.02.2007, 14:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006LirimShabani nje keshill per ty,edhe pse nuk jam student i fakultetit juridik, por jam i FSHMN por nuk jan keta fjal qe duhet me i than nje inelektual, e sidomos nje intelektual qe ka dal nga ky fakultet.


Por jam i bindur se ka student qe ju behet qejfi qe do vije se me pak para do e marin provimin


keshtu qe un dishoj ne keta njerze qe permendin korrupcion, se ndoshta edhe vete e kan shijuar kete ...

Pra LirimShabani kujdes,ndoshta pak e teprova por e dij se ty kritikat i pranon, shpresoj se nuk do prekesh nga kjo kritik.

Kam rrespekt per ty.

Edhe per Naser Ademin kam ndegju qe ka bere parregullsi, por shpresoj se me te vertet do jen me si qelur USHT-ja, pra rrezik nga ky person se ndoshta ja hup imazhin USHT-es
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
LirimShabani
Postuar nė: 21.02.2007, 15:35
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006zeshkani

e thash ate koment sepse i kam par disa raste kur kane dhan pare studentat per nje provim jam mundu me hulumtu raste te tilla.

un kam pas raste qe kater her kam hy ne provim dhe e kam kalu e pare kurr skam dhan jo sjam i till jo i urrej keto gjana.

vec zeshkani te jeshe student nga 2001 e deri 2004 ka qene katastrof


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 21.02.2007, 20:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007i nderuar lirim dhe zeshkani


esht shum e rezikshme ardhja e Naserit ne UT mos mendoni se Naseri ka ndalur punen e tije me indexa ne vetura dhe manipulimin e studenteve me nota fallso po kjo ska rendesi per te se ai vet e ka diplomen fallso dhe i shkon per dore kjo pun esht hik se tvrava ri se tvrava ju deshiroj te komentoni dhe unionet ti cojne ne vesh sadiut kete se keshtu nuk jan reformat me NASERIN DHE ARIFHIKMETIN
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 22.02.2007, 15:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006 Citim (LirimShabani @ 21.02.2007, 15:35)
zeshkani

e thash ate koment sepse i kam par disa raste kur kane dhan pare studentat per nje provim jam mundu me hulumtu raste te tilla.

un kam pas raste qe kater her kam hy ne provim dhe e kam kalu e pare kurr skam dhan jo sjam i till jo i urrej keto gjana.

vec zeshkani te jeshe student nga 2001 e deri 2004 ka qene katastrof

vec zeshkani te jeshe student nga 2001 e deri 2004 ka qene katastrof

te kuptoj plotesisht LirimShabani,dhe po me vjen keq shum se un ne vetem vitin e fundit e kam mrri pra 2003/04 qe ty e pake pasur vitin e fundit e un fillimin.


un kam pas raste qe kater her kam hy ne provim dhe e kam kalu e pare kurr skam dhan jo sjam i till jo i urrej keto gjana.

Keshtu edhe un kam pasur raste por ende kam qe ndoshta ka pas provim qe kam hyre edhe me shum.


Per ne fund ēuni , qe ke nje nik shum te mir, nuk them se nuk ka rrezik por eshte shum ne dam te usht-es,nese me te vertet ky profesor eshte i till, por jo vec ky por te gjith ata qe jan sikur ky nuk kan vend nu usht duhet te jen jasht kety Univerzitet

pra LirimShabani ēuni kalofshi mir rrespekt per ju.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
sekret-84
Postuar nė: 22.02.2007, 19:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007ZESHKAN


ZESHKAN ME E KEQA ESHT SE SOT KAM KUPTUAR SE NASERI MUND TE VI NGA VET I DYTI VET I TRETI ME DY DJEMT E TIJE BASHKIMIN dhe djalin tjeter te posadiplomuar ARSIMIN heu Sadi Bexheti mbaju be se po te rin mbas njerez te turpit si Arifi e Naseri student te dashur me keqardhje ju them duhet ti ndihmojme Sadi Bexhetit nuk mundet ai te meret me te gjitha eshte ne presion nuk duhet ta leme qe qellimi i tije te keq perdoret nga ata qe "i rin pas"shpine te mjet ju JURISTA te USHT-se
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio