Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush fal me shum mashkulli apo femra dhe pse?
fato1
Postuar nė: 20.02.2007, 23:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Pershendetje,do doja mendimet e juaj .......respekte per te gjith...
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 21.02.2007, 00:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Te falesh eshte veti e te fortit.I dobti(ne zemer dhe ne moral) kete veti nuk e posedon,qofte ai mashkull apo femer!


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
fato1
Postuar nė: 21.02.2007, 14:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007 Citim (Senatori_TeT @ 21.02.2007, 00:13)
Te falesh eshte veti e te fortit.I dobti(ne zemer dhe ne moral) kete veti nuk e posedon,qofte ai mashkull apo femer!

Shum mir ki thon Senatori_TET,e ke gjet ashtu mendoj edhe une...me te mira
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 21.02.2007, 17:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007gezohem qe ndajme te njejtin mendim...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
fato1
Postuar nė: 21.02.2007, 17:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007gjithashtu..tung suksese
PM
Top
ajla
Postuar nė: 22.02.2007, 13:29
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 648
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (Senatori_TeT @ 21.02.2007, 00:13)
Te falesh eshte veti e te fortit.I dobti(ne zemer dhe ne moral) kete veti nuk e posedon,qofte ai mashkull apo femer!

sdi shka kisha me shtu ma shum per ket fjal fantazti
pershendetje smil3dbd4e398ff7b.gif

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 111 )
Datotekat e bashkangjitura  x01D845.jpg
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 22.02.2007, 13:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Ma shum falin femrat, por me te dhimshem jan djemt.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 22.02.2007, 17:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006femrat falin ma shummmmm
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 22.02.2007, 20:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Ne kto raste eshte veshtire te thuash, por ama femrat jan ato qe njihen si utilitare dhe pse jo ndoshta jan ato qe falin me shume , durojne dhimbjen, tentojne qe mos te lendojne tjeret, te ndjeshme ne maximum:)


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
Naser23
  Postuar nė: 22.02.2007, 23:06
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 5424
Bashkangjitur: 24.01.2007Un mendoj se eshte e vertet se femrat falin meshum.. por pse ndodh kjo? Kjo ndodh se femrat mund te dashurojn ma shum here se sa meshkujt.Kurse meshkujt falin jo qe sfalin por tradhtin sbesoj qe e falin pse?
Mashkulli 1 her dashurohet mu ketu qendron dallimi
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Naser23
  Postuar nė: 22.02.2007, 23:11
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 5424
Bashkangjitur: 24.01.2007Ndonjėherė mjafton njė moment pėr tė haruar gjithė jetėn, por ndonjėher nuk mjafton e gjithė jeta pėr ta haruar njė moment.
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
HOKATAR
Postuar nė: 01.03.2007, 02:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007femra fal ma shum, se ska qare. o nuk mbesoni ju jo. a beson qe un qka muj boj edhe asaj sguxon zani me ju ndi..

tung


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 01.03.2007, 10:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006 Citim (Naser23 @ 22.02.2007, 23:06)
Un mendoj se eshte e vertet se femrat falin meshum.. por pse ndodh kjo? Kjo ndodh se femrat mund te dashurojn ma shum here se sa meshkujt.Kurse meshkujt falin jo qe sfalin por tradhtin sbesoj qe e falin pse?
Mashkulli 1 her dashurohet mu ketu qendron dallimi

Naser 23, si duket ende nuk paske arrite ta zbulosh boten e femres...nejse!! Eshte e vertet kur thun qe gabimin me te madh qe nje femer ben eshte dashuria e pare e saje. Andej po ta them, qe zemra e nje gjinie sic jan femrat nuk i ka dyert automatike, e ke parasyshe tani?!


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 01.03.2007, 10:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006ehhh moj amira, hokatari nuk eshte i vetmi, ka me milijarda meshkuj qe ushtrojne dhunen mbi femrat, o zot....!!!!


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 01.03.2007, 10:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006Hokatari si duket ka pelqyer veten shume. nese ai e parapelqen dhunen ,nuk eshte shume veti e mire.
une mendoj se ti ke nevoje te edukohesh,qe kjo te reflektohet mire te femra jote. e sheh perseri qe studimet,edukimi kane te bejne me rrethin ku jeton.

nuk jane shume impresionues keto tipa. po une do ta kisha perfunduar me ate se "nga femra e hidheruar ruaju ".

Vepra "Shejtani ne shishe "eshte merite e saj.


cdo te mire


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio