Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cka Mendoni per Unikkatil-in?
mrlonely
Postuar nė: 21.02.2007, 14:47
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 1921
Bashkangjitur: 31.07.2006Cka mendoni per sharjet e rep grupit te ashtuquajtur "Shqipet e Pergjakshme" (TBA)?
Si mendoni..... A meritojne ata me qen nsken edhe aq te degjuar??
PM
Top
deadman
  Postuar nė: 21.02.2007, 15:25
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 5985
Bashkangjitur: 21.02.2007une mendoj se asht nje poet shum i mire por nuk mendoj se e meriton te ndegjohen sharjet e tyne se ne gjith jemi shqiptare dhe vllezer dhe nuk duhet shar asnjeri tjetrin dhe nuk ben te shahet nga larg nuk ka arsye e as kta te ktuhit sben te shahen me askend por na shiptaret jemi patriota ndermjet veti por me te huajt ulim veshet se frigohemi por kte qe e ben unikatili e do tjere e bejn me bo fame me bo biznes kushdo qe mundohet me thon se unikatili a po tjeter kush bojn muzik pa pare asht rren ata nashta kan bo ne fillim vetem per me hi ne loje me fitu fame e tash mas e shihni si do ti gjeni muzikat e tyne me shtir gjith keshtu veprojne ne fillim e ne "fansata" bejm dudallaki shahemi me shoqni aj ma i mire se ky e anasjelltas asnje nuk duhet te adhurohet nese don vetem ndegjoje mos e adhuro se adhurim asht fjale e madhe kush e kupton une nuk po e teproj ma shum me vazhdu se nashta gaboj kshtu qe kush preket mos e mer si sharje po si khsill nashta kshilla jem asht gabim ju pershendes gjithve ne forum .
PM
Top
Fox
Postuar nė: 19.03.2010, 10:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008Kush din ndonje link per mp3 te kengeve Shqip...


pershendetje juve


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 19.03.2010, 10:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Nuk mendoj asgje!


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 19.03.2010, 10:59
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008UnikKatil dhe Shqipet e Pergjakeshme jane nje, apo si eshte puna?


Perndryshe, mire qe sjam ne pushtet, se me ligj i kisha ndalu keto kenge. smil3dbd4d4e4c4f2.gif ama mire qe skam pushtet.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 19.03.2010, 11:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (Anubisi-E @ 19.03.2010, 11:59)
UnikKatil dhe Shqipet e Pergjakeshme jane nje, apo si eshte puna?


Perndryshe, mire qe sjam ne pushtet, se me ligj i kisha ndalu keto kenge. smil3dbd4d4e4c4f2.gif  ama mire qe skam pushtet.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

UniKKatil eshte nje person ndersa Shqipet e Pergjakshme jane shumes dmth UniKKatil me shoke perbejne grupin Shqipet e Pergjakshme!
Kjo pra eshte puna smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Embargo nė 19.03.2010, 11:09


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 19.03.2010, 11:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-I ka skaduar afati,ka kohė qė nuk ka dėshmuar kreativitet dhe kjo e ka zbehur imazhin e tij.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
BESI_TE
Postuar nė: 19.03.2010, 11:33
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008 Citim (mrlonely @ 21.02.2007, 15:47)
Cka mendoni per sharjet e rep grupit te ashtuquajtur "Shqipet e Pergjakshme" (TBA)?
Si mendoni..... A meritojne ata me qen nsken edhe aq te degjuar??

kush jan more kta, qka hajn qka pijn qe u shajkan kaq shum, mos i ngoni te keqen, mos jua bleni kenget, keni me pa sa mire do pastrojn fjalorin e tyre smil4a8acd602a050.gif

mrlonely, jo more qfar te meritume, si kam ngu, as skam nerva me i ngu, ka bo vaki niiiiiihere hypa ne vetur te nji shoku e ma lishoj radion nji qesi kenge me te bome e te ktheme, me siguri qekto paskan kon, a beson si tja ka nis, kryet mu bo 100 kille, thash o ndale ket muzik, o ndale veturen, po nafaka e ndali muziken, se isha mbet mes rruges smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
packs
Postuar nė: 19.03.2010, 11:46
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (mrlonely @ 21.02.2007, 15:47)

Si mendoni..... A meritojne ata me qen nsken edhe aq te degjuar??

Ata nuk jane ne skene. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Ne skene , thuhet se eshte dikush kur degjohet diten e naten psh. ne Prishtine , e jo Unikkatili qe degjohet nga nxenesit e klasave te 9-nta . smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ne skene jane ata qe e bejne atmosfere neper party, e une nuk e di kur u lshu nje kenge e Unikkatilit ne nje party. smil3dbd4e5e7563a.gif
Unikkatil eshte klishe.


p.s. Kjo pyetje eshte be shpesh ne forum. smil3dbd4d6422f04.gif----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
doni4ever
Postuar nė: 19.03.2010, 12:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 762
Antari Nr: 20035
Bashkangjitur: 24.01.2009 Citim (packs @ 19.03.2010, 12:46)
Ata nuk jane ne skene. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Ne skene , thuhet se eshte dikush kur degjohet diten e naten psh. ne Prishtine , e jo Unikkatili qe degjohet nga nxenesit e klasave te 9-nta . smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ne skene jane ata qe e bejne atmosfere neper party, e une nuk e di kur u lshu nje kenge e Unikkatilit ne nje party. smil3dbd4e5e7563a.gif
Unikkatil eshte klishe.


p.s. Kjo pyetje eshte be shpesh ne forum. smil3dbd4d6422f04.gif

nese Unikkatili eshte kelysh te lutem le ta bje ndonje rep grup nje koncert si aj qe e mbajti ne Zvicerr.
-Edhe pse seshte aktiv kohen e fundit ai mbetet nje nder reperat me te fort ne SHqiptari,pa i nencmuar te tjeret se ka talenta shum te kesaj zhandrri te muzikes si Skillz,Tingulli 3nt etj
PM
Top
njeri
Postuar nė: 19.03.2010, 12:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007ata jan lesha...ahahah
edh me lart u tha se u ka skaduar afati atyre....
ishte ne koh kur te rite i ngjojshn po tash....hmmm


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
arjani83
Postuar nė: 19.03.2010, 12:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009Eshte njesh fare


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
FatiS
Postuar nė: 19.03.2010, 12:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 588
Antari Nr: 24339
Bashkangjitur: 20.01.2010Ato jan thjesht mbeturina rrugac cka me kon tjeter apo ma mir thon majmunat shqipfoles
PM
Top
packs
Postuar nė: 19.03.2010, 13:02
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (doni4ever @ 19.03.2010, 13:46)
nese Unikkatili eshte kelysh te lutem le ta bje ndonje rep grup nje koncert si aj qe e mbajti ne Zvicerr.
-Edhe pse seshte aktiv kohen e fundit ai mbetet nje nder reperat me te fort ne SHqiptari,pa i nencmuar te tjeret se ka talenta shum te kesaj zhandrri te muzikes si Skillz,Tingulli 3nt etj

Aha .
Po une nuk thashe qe eshte kelysh smil4a8acf99e7735.gif .
Por stilin qe e ka Unikkatil , e kemi konsumuar ne gjuhe te tjera , nga rapera te tjere. Eshte demode. smil3dbd4e398ff7b.gif
Kiē eshte.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 19.03.2010, 13:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (doni4ever @ 19.03.2010, 13:46)
nese Unikkatili eshte kelysh te lutem le ta bje ndonje rep grup nje koncert si aj qe e mbajti ne Zvicerr.

Koncerte me permasa te atilla T3nt, Noyzi, Etno Engjujt e shume te tjere bejne cdo te dytin vikend ne Zvicer smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio