Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A do te bjere Koalicioni VMRO-PDSH?, Mendimi juaj!
ibrahimrugova
Postuar nė: 21.02.2007, 16:31
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 4964
Bashkangjitur: 30.12.2006Pyetja ime eshte kjo: A DO TE BJERE KOALICIONI VMRO-PDSH NGA QEVERIA smil3dbd4dcd7b9f4.gif ?
PM
Top
atc
Postuar nė: 21.02.2007, 19:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 5453
Bashkangjitur: 25.01.2007 Citim (ibrahimrugova @ 21.02.2007, 16:31)
Pyetja ime eshte kjo: A DO TE BJERE KOALICIONI VMRO-PDSH NGA QEVERIA smil3dbd4dcd7b9f4.gif ?

pergjigja ime eshte kjo:
PRIT GOMAR SA TE DALE BARE
PM
Top
D_power
Postuar nė: 21.02.2007, 19:35
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 5931
Bashkangjitur: 19.02.2007une kisha than se nuk do bjere koalcioni....
nuk ka shanca...mirpo asgjese nuk i duhet
PMMSN
Top
eminenca
Postuar nė: 21.02.2007, 20:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 237
Antari Nr: 5473
Bashkangjitur: 27.01.2007Pyetje shumė e mirė , por fatkeqesisht nė vend shuuuuuumė tė gabuar !
sipas teje , problemi kryesor i ketij forumi studentor qenka : a do te bie apo nuk do te bie qeveria :) ?


----------------------------------------
Po Te isha normal , do Te cmendesha!
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 22.02.2007, 03:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (ibrahimrugova @ 21.02.2007, 16:31)
Pyetja ime eshte kjo: A DO TE BJERE KOALICIONI VMRO-PDSH NGA QEVERIA smil3dbd4dcd7b9f4.gif ?

pyetje e mire. po ket duhet te krijojsh nje sondazh ne [COLOR=red]www.sdsm.com.mk [COLOR=blue]
veti ato qe shirojn te bjere qeverija ketu vet emri tregon se eshte faqe studentesh :)


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 22.02.2007, 10:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Po more si je, gjithshka mundet me ndodh.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
eros_77
Postuar nė: 22.02.2007, 13:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 554
Antari Nr: 3906
Bashkangjitur: 09.11.2006 Citim (zeshkani @ 22.02.2007, 10:00)
Po more si je, gjithshka mundet me ndodh.

Hahahahah ndoshta ne vitin 2010 ?
PM
Top
arniti
Postuar nė: 22.02.2007, 14:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Pergjija ime eshte: ASNJEHERE

Aliu e pati vetėm katėr vjet tani le te meret me ndonje biznis tjeter se ky biznis e pati moree...

PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 18.03.2007, 14:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007 Citim (atc @ 21.02.2007, 19:19)
pergjigja ime eshte kjo:
PRIT GOMAR SA TE DALE BARE

E more Injorant a dint te mendosh pak ti apo veq te shkujn gishtat ne tastatur ik more prej keti forumi se nuk e meriton te jesh ketu


A sa i perket pytjes une pergjigjem Ali Ahmeti i ka 17 komuna mbas veti edhe 70 % te elektoratit shqiptar. Skisha dhan tjter pergjigjje.
PM
Top
atc
Postuar nė: 18.03.2007, 23:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 5453
Bashkangjitur: 25.01.2007 Citim (genci_tet @ 18.03.2007, 14:37)
E more Injorant a dint te mendosh pak ti apo veq te shkujn gishtat ne tastatur ik more prej keti forumi se nuk e meriton te jesh ketu


A sa i perket pytjes une pergjigjem Ali Ahmeti i ka 17 komuna mbas veti edhe 70 % te elektoratit shqiptar. Skisha dhan tjter pergjigjje.

hahaha sa kam qesh
mos je vall pronari i forumit
PM
Top
darkman
Postuar nė: 19.03.2007, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007jam gakord me Genci_tet se Ali Ahmeti ka 17 komuna dhe 70%te elektoratit
eshte e qarte pergjigja
dhe mos harroni kush eshte Ali Ahmeti krimtarin e ti dhe nga vjen ai.

Kurse eros_77 dhe arniti do te zhgenjehen nga bindja e tyre


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
dreno
Postuar nė: 19.03.2007, 07:21
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 6420
Bashkangjitur: 19.03.2007 Citim (genci_tet @ 18.03.2007, 14:37)
E more Injorant a dint te mendosh pak ti apo veq te shkujn gishtat ne tastatur ik more prej keti forumi se nuk e meriton te jesh ketu


A sa i perket pytjes une pergjigjem Ali Ahmeti i ka 17 komuna mbas veti edhe 70 % te elektoratit shqiptar. Skisha dhan tjter pergjigjje.

sa i rrezikshem pa pa pa ali qenit i vdiq nena 99% o genco
PM
Top
saraj
Postuar nė: 19.03.2007, 08:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Kaloi koha kur duheshte te bjer PDSH nga pushteti, e ajo kohe ishte ne fillim te konstituimit te qeverise,kur BDI parajmeronte se do e bllokoj qeverine,bllokoi rruget, do e bojkotojn komunat pushtetin qendror,tani po e bojkotojn parlamentin etj. Deri tani te gjitha keto PA KURFAR REZULTATI,pershkak se jane te papjekur ne politike, ju mbetet vetem me pushke ta rrezojne QEVERINE.
Une keshtu mendoj.
PMIntegrity Messenger IM
Top
Doruntina
Postuar nė: 19.03.2007, 19:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007I ka vdek moti dreno po smundet me e kuptu se autoriteti i tij po bjen.Koalicioni Vmro-Pdsh sdo bjere KURRE! kjo gje duhet te ngulitet mire ne mendjet e te gjitheve!
smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
the_bad_boy
Postuar nė: 19.03.2007, 23:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1534
Antari Nr: 5704
Bashkangjitur: 09.02.2007Nuk e di pse e diskutoni kete teme...
PDSH nuk bie prej qeverise ndoshta per nja 10-15 vjet hahhaha..
Njehere e rezuan kinse gjoja fillimi i nje lufte per te drejtat,mirepo populli shqiptar vetem njehere gabon,nuk e perserit ate gabim.
A sa per keta qe thone se Ali Ahmeti i ka 70% te elektoratit,do tu kisha thene se nese neser do te mbaheshin zgjedhje fer,e perseris edhe nje her FER,ateher BDI do te ngel me gishta ne goje.Ai 70% eshte i teri i vjedhur nga votat e shqiptareve.
Per kete e thashe qe te mbyllet ky diskutim rreth renies se PDSH nga qeveria....eshte nje ender e parealizuar e TITISTAVE.----------------------------------------
"Njė komb ekziston vetėm atėherė kur fillon tė shqetėsohet pėr fatin e tij. "
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio