Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Veshja juaj e perferuar?
amira
Postuar nė: 22.02.2007, 20:53
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 5948
Bashkangjitur: 19.02.2007Un personalisht e pelqej te vishem sa me thjesht qe mos tu bi shum ne sy njerezve,dhe ne raste te vecanta ti pershtatem ambientit ku shkoj...
Do doja mendimet e juaj,me respekt per te gjith...


----------------------------------------
Me mir vone se kurr....
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 22.02.2007, 21:04
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007shpirti dhe njeriu shifen ne veshje... sa me thjesht, me mire... sepse cdo gje e bukur eshte "thjesht" e bukur.
respekte


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 22.02.2007, 21:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007[B] Une Personalisht Vajshem Me Bata Edhe Tairce Lodraxhish Ne raste te vecanta Me plis dhe setropantulle :D


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
fancy_boy
Postuar nė: 23.02.2007, 00:35
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Veshja me e preferuar per mua eshte veshje Me Uniform Pune :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 23.02.2007, 00:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Elegant,sportiv,komode...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 09.09.2007, 22:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007une i pelqej dhe njekohsisht i vesh , raperka ose veshje sportive
...vishuni bukur se edhe Zoti eshte i Bukur, por dijeni se petku me i mire eshte petku i devotshmerise...

me respekt...


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
pranvera
Postuar nė: 20.10.2007, 10:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007Preferoj tč vesh gjithmonč pixhama ama kjo smundet.hehe.ndejhem mč mirč me nji palč farmerka dhe nji bluzč modeste.


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top
Strider
Postuar nė: 20.10.2007, 13:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Levi's ka koh qe se kam ndruar.andaj cdoher dua te jem me Levi's.
ma pak qe preferoj tjanerkat.
Ndersa ene ma shum qe preferoj me Costum.Por ndoshta me kohen se tash jam student....


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Alina
Postuar nė: 01.11.2007, 05:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 954
Antari Nr: 9760
Bashkangjitur: 24.09.2007zakonisht veshi gjinse edhe nje blus!


----------------------------------------
Educate a woman, and you educate the family. Educate a girl, and you educate the future
PM
Top
muzi
Postuar nė: 01.11.2007, 11:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 979
Antari Nr: 9231
Bashkangjitur: 30.08.2007me se shumti veshje elegante koheve te fundit, fundjaven shpesh her e kaloj me veshje sportive,


----------------------------------------
BISMIL-LAHIRR-RRAHMANIRR-RRAHIM-Eshte Preambula e jetės
PM
Top
VESNA
Postuar nė: 01.11.2007, 17:06
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 28
Antari Nr: 10394
Bashkangjitur: 22.10.2007nuk kam nje stil te qendrushem te te veshurit
I vesh te gjitha ,mjafton te jem e veshur,sepse tani e veshura ngaterrohet edhe me te zhveshuren bukur.
Perparesi i ve gjendjes time emocionale.Vishem ne menyre qe te ndihem sa me rehat,duke e pasur parasysh gjendjen time te brendshme.Normalisht duke respektuar edhe vendet ku ne do te qendrojme.
PM
Top
bzzzz
Postuar nė: 01.11.2007, 18:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 425
Antari Nr: 8016
Bashkangjitur: 24.06.2007vesh ate qe me pelqen dhe qe me rrin mirr, ne te shumten e rasteve farmerka :)

Ky postim ėshtė ndryshuar nga bzzzz nė 01.11.2007, 18:47


----------------------------------------
Dont judge me based on your ignorance.
PM
Top
FBI
Postuar nė: 01.11.2007, 20:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 721
Antari Nr: 9605
Bashkangjitur: 17.09.2007sportive


----------------------------------------
IF YOU NEED HELP JUST SAY FBI
PMMSN
Top
dajki
Postuar nė: 02.11.2007, 00:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006SPORTIVE...POR MVARESISHT NGA RASTI EDHE ELEGANC.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
DreNiCaK1
Postuar nė: 02.11.2007, 09:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 317
Antari Nr: 10054
Bashkangjitur: 06.10.2007shpeshh vesh tesha te gjana si Basketbollost me se shumtii veshna gjon kur kon edhe training ne Basket per ata ma shumeRespekT
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio