Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cka Do te Kishi Bere Nese e Ndjeni Veten, te tradhtuar....
NoLimit
Postuar nė: 22.02.2007, 21:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Cka do te kishi bo si do te kishi reagua nese e ndjeni veten te tradhtuar


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
fato1
Postuar nė: 22.02.2007, 21:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Do te pajtohem me fatin......
PM
Top
Naser23
  Postuar nė: 22.02.2007, 23:17
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 5424
Bashkangjitur: 24.01.2007Buri i vertet ashtu reagon .
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
fancy_boy
Postuar nė: 23.02.2007, 00:27
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Sdo isha merzitur aq shum, sepse i Vetem Kam lind!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
NoLimit
Postuar nė: 23.02.2007, 00:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (fato-sh @ 22.02.2007, 21:08)
Do te pajtohem me fatin......

do te pajtohesh mefatin pa asnje arsye se pse te ka ndodhe shembull ajo gje sdo tekishit reaguar.


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
fato1
Postuar nė: 23.02.2007, 00:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007 Citim (NoLimit @ 23.02.2007, 00:43)
do te pajtohesh mefatin pa asnje arsye se pse te ka ndodhe shembull ajo gje sdo tekishit reaguar.

po valla nese do jem nga dikush trdhetuar ndoshta do me interesojn arsyet ama nuk do i vihesha shum asaj pune se nuk do ia vlente,pasi me tradheton nuk eshte i sinqert me mua pse un te merzitem ...le te shkoj ku te doje..........
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 23.02.2007, 00:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007ne det ka peshq plot...me siguri ndarje,tradhtarja nuk ka sinqeritet dhe besnikeri.


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 23.02.2007, 10:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Syte ndonjehere dhe te mashtrojne.

Si femer besoje qe do isha mjaft e lenduar, por kur ti analizsh gjerat, ndoshta eshte me mire ta lesh te shkoje. Cdo gje ndodhen per nje shkak! Tradhtari mbetet gjithmone i tille (me perjashtime).


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 23.02.2007, 15:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007ka tradhti ne shum menira une per vete te kisha kerkuar gabimin tim Nese Ndodhen qe jam i tradhtuar, atehere kam gabuar une qe e perjetoj tradhtin ndonje here edhe falet mendimi Jot eshte shum i Mire Mira.


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
orfeu
Postuar nė: 23.02.2007, 15:42
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007te ne thone: shendosh hoxha, se kapela ka sa te duash.
se pari do kisha shikuar nese vertete jam i tradhetuar...nese shoh shenja te tilla, Zoti i dhashte ate qe don...(gje te cilen s'do e gjeje kurre...sepse po tradhetoi njehere, tradheton edhe nje here, pa edhe njehere, pa edhe njehere...dhe keshtu gjithmone do jete ne ate situate). Do isha ndare, dhe do kisha vazhduar jeten... ndoshta jo sikur te mos kish ndodhur asgje...por do isha munduar qe te harroj ate periudhe sa me shpejte.

respekte


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 01.03.2007, 02:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007kurr sme ka ndodh. hala femen ska dal qe me guxu mue me mtradhtu... e une sdi qysh isha ndi. veq e bo e me ndodhi qekjo, jo veq ata po krejt familjen e saj lamsh ja kisha bo. mas pari i kisha hy babes saj, se aj asht fajtori maj madhi, se nven se me e eduku mir ai e ka lazdru. tani nanes saj, edhe ata e kisha zdup...gop e gop e gop e gop hiq skisha dit mu nal. edhe nfund ju kisha than familjes saj; "hajt tash apet boni qesi femije e mos e edukoni!!!!"

tung


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 01.03.2007, 10:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Uuu mo djal mentaliteti na qenka tipik si te shqiptareve ne shek.19...!!


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
P€JANJA
Postuar nė: 16.05.2007, 20:43
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 7322
Bashkangjitur: 11.05.2007pajtohem me miren..ncnc kjo qe e ke than ti HOKATAR eshte diqka shum primitive...nuk mundesh te ulzohesh ne nje nivel dhe me te posht se aj personi qe tradhton...
por nejse secilli me mendimet e veta...

pergjigja ime qka kisha bere nese e ndjej veten te tradhetuar:
me te vertet qe isha emocjonu shum, kisha hy ne rrugen e vajtimit, por kjo do te kish kalu pas nje kohe..isha mundu mi mor me kete rast krejt senet pozitive, tek e fundit dhimbja na ben me te fort


----------------------------------------
KU KA M€ MłR€ §€ M€ Q€N F€M€N - A§GJ€ §łKUR F€MNA
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio