Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cfar vlersoni me shum te nje femer/mashkull?
amira
Postuar nė: 23.02.2007, 00:10
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 5948
Bashkangjitur: 19.02.2007Vleresoni sinqeritetin,bukurin e jashtme apo ate shpirterore,pasuirn,familjen,besimin qe ka ne Zot,apo dicka tjeter????
tung me te mria

Ky postim ėshtė ndryshuar nga fancy_boy nė 23.02.2007, 00:24


----------------------------------------
Me mir vone se kurr....
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 23.02.2007, 00:25
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Me shum une Vlersoj Sinqeritetin!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
fato1
Postuar nė: 23.02.2007, 00:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007un vlersoj shuuum sinqeitetin,bukurin e jashtme jo aq shum,as paurin jo se nuk eshte nje gje qe te ben te lumtur paraja sot e ki neser jo,dhe besimin e ti e cmoj shum...
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 23.02.2007, 00:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Besnikerine,sinqeritetin dhe besimin ne Zot.kush beson sinqerisht eshte automatikisht besnik


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 23.02.2007, 10:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Cdo gje qe e ben te jete ndryshe nga meshkujt e kohes se sodit!


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.02.2007, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006


Besnikerine,sinqeritetin dhe besimin ne Zot
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Naja
Postuar nė: 23.02.2007, 15:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 2542
Bashkangjitur: 01.09.2006te me doje ne Emer te zotit. kur ndonjeri e don diken per hir te zotit ai "Ndonjeri" eshte edhe besnik edhe i sinqert edhe besimi i tij eshte ne shkalle te larte.PM
Top
orfeu
Postuar nė: 23.02.2007, 15:39
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007I dua vajzat e bukura...edhe ato qe mendojne se jane te bukura... (eshte kjo nje thenie e urte... e postova ketu se ka te bej me temen).
mendimi im per temen:
Vleresoj ate qe po vlersoni edhe ju: te jete e sinqerte dhe e mencur me pamje (dukje) te bukur.
respekt


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 01.03.2007, 02:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007mase shumti tek ni femen e vlersoj nese ajo e din tuten hak. se kur mu tutet femna shpejt ne te dashurohna. diqysh gezohem pa mas kur shoh se femra po m'u tutet. un apet ja boj diqysh qe me m'u tut po skam qef ashtu, kam qejf qe ajo vet me m'u tut, vetvetiu.

tung


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
kitrra
Postuar nė: 01.03.2007, 09:44
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 27
Antari Nr: 4613
Bashkangjitur: 12.12.2006Femra idele duhet tė ketė tri karakteristika kryesore:

1. Nėnė e mirė
2. Kuzhiniere e mirė
3.''Lavire'' e mirė

P.S. Pas njė mashkulli tė suksesshėm gjithmon fshihet njė femėr.


----------------------------------------
I TAKOJ LUFTĖTARIT NĖ TĖ CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 01.03.2007, 12:57
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006kitrra

ja ke vendu vulen tash nuk diskutohet me tutje kjo gje

e per me qene burr i mir mendoj se duhet:

1. Burr i mir,
2. Baba i mir,
3. Puntor i mir


Mirekuptimi ne ēift, pastertia ne shpirt, besimi ne Zot mendoj se i sjell te gjitha sukseset tejra ne jeten familjare


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Alina
Postuar nė: 27.09.2007, 20:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 954
Antari Nr: 9760
Bashkangjitur: 24.09.2007Mendoj se si shumica e vajzav edheune; kėrkojmė besnikėri, siguri, ngrohtėsi dhe dhembsuri, kėrkojmė njė fjalė tė sinqertė qė del prej zemre pėr tė mbėrritur nė thellėsitė e zemrave tona, kėrkojmė dikė qė tė kujdeset pėr ne dhe ndjenjat tona, pa pasur ndonjė qėllim apo pėrfitim epshor pas saj,kėrkojmė lumturinė e vėrtetė nė kėtė botė, kuptimin e vėrtetė tė qetėsisė shpirtėrore, kėrkojmė ēiltėrsinė, besnikėrinė.”me ket e mbylli cfar vlersoj tek nje mashkull!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alina nė 27.09.2007, 20:34


----------------------------------------
Educate a woman, and you educate the family. Educate a girl, and you educate the future
PM
Top
bzzzz
Postuar nė: 27.09.2007, 21:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 425
Antari Nr: 8016
Bashkangjitur: 24.06.2007alina mendoj se shumica e vajzave mbi te gjitha kerkojne pare, e pastaj ato tjerat.............


----------------------------------------
Dont judge me based on your ignorance.
PM
Top
bzzzz
Postuar nė: 27.09.2007, 21:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 425
Antari Nr: 8016
Bashkangjitur: 24.06.2007un personalisht te nje femer vlersoj sinqeritetin, pergaditjen e saj shpirterore, te besoj ne zot (sigurisht), dhe pse jo te jete (pak) terheqese:P


----------------------------------------
Dont judge me based on your ignorance.
PM
Top
besimD
Postuar nė: 27.09.2007, 21:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 900
Antari Nr: 9531
Bashkangjitur: 14.09.2007per mu do ishte e perkryer nje femer Sex Bombe, me shum sdu!!! edhe me pak te reje.... se e dij qe shum rejn, sidomos rinna, alina, selimja etj etj mos e haroj xhemilen :D
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio