Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (8) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ushqimi juaj mė i preferuar?
Frenki
Postuar nė: 06.01.2009, 03:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008 Citim (fisniku @ 06.01.2009, 05:24)
Mantija edhe Sushi

mantijat jane te mira..a ushqimi japonez nuk me pelqen...


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 06.01.2009, 03:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007 Citim (_burberry @ 06.01.2009, 05:26)
mantijat jane te mira..a ushqimi japonez nuk me pelqen...

Burberry,

E Pallaqinkat edhe gurabijat a te pelqejne hic??


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 06.01.2009, 03:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (_burberry @ 06.01.2009, 05:26)
mantijat jane te mira..a ushqimi japonez nuk me pelqen...

po ku e din taj xhi eshte sushi bee
perveq burekit ene mantieve nuk din xho taj( me gjithe mue)

ha be llloj me gjrosh ene paj dhallt se ska ma lezet...bile me pat ene xhiz aaw aw aw


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.01.2009, 03:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008 Citim (Ulqinaku @ 06.01.2009, 05:30)
po ku e din taj xhi eshte sushi bee
perveq burekit ene mantieve nuk din xho taj( me gjithe mue)

ha be llloj me gjrosh ene paj dhallt se ska ma lezet...bile me pat ene xhiz aaw aw aw

eh bureki po,shom i majr...me dhallt shkon shom...


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 06.01.2009, 11:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006Pasuli, pa konkurence, ne menu-ne time.


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
Alblord_5
Postuar nė: 06.01.2009, 11:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 227
Antari Nr: 19288
Bashkangjitur: 02.01.2009Hajde ushqim hajde,
Po ku ka me groshen, fasulja eshte ushqimi me i preferuar per mua. Qe nji jave kam henger 5 ushqime me fasul.

Nje skare te perzier me sos kepuredhash ne Restorantin Panorama ne Pershevc ka qene i shume e shijshme, e mbi te gjitha nji fli i pjekeur ne mes te dimrit enkas per mua ka qene kulmi i ushqimeve.


E pelqej shume kuzhinen turke dhe ate italiane.


E mos me ngucni per bakllava, sheqerpare, aligjina dhe ........
Se shkova te ha pak. smil3dbd4e5e7563a.gif

( Per nje jave jam trashur 3 kg)


----------------------------------------
MUA NUK ME PENGON AJO SE TI PO RREN, POR PSE PO MENDON SE UNE TE BESOJ!
PMUsers Website
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 06.01.2009, 12:00
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Ushqimet tradicionale me te preferuarat (bagerda, peta, fli...) hmmmmm

Sa per embelsira, sheqerpare dhe nje embelelsire tjeter qe nuk e di si e ka emrin, por e bejn ne Tetove, dicka nga manat e zi.... mmmmm


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
Genius.D
Postuar nė: 06.01.2009, 12:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008 Citim (StartBismi @ 27.12.2008, 02:39)
Ēfare ushqimi e hani me plot deshire?

Nga cila embelsire ju shkon lengu ne goje?

Shkruani menune tuaj me te preferuar.....

Cili popull ne bote , pregadit me mire ....

A jeni "bimėngrėnės" ose "mishngrėnės"....URL e fotografise: http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2005/01/28/_slike/pasulj.jpg

Ushqimi me plotedeshir....flija...pitja.... smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Embelsira....bakllava.... smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Flij me koss....pite me turshi.... smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Eshte nje popull....Shqipetaret.... smil3dbd4d4e4c4f2.gif
...... smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Genius.D nė 06.01.2009, 12:29


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
alvin
Postuar nė: 06.01.2009, 12:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Harrova ta permendi edhe doner-in ose gyro-nURL e fotografise: http://media.commercialappeal.com/mca/content/img/photos/2008/03/20/21gyros.jpeg


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
andy
Postuar nė: 06.01.2009, 12:44
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Ushqimi im i preferuar.
URL e fotografise: http://www.littlefriendmpg.com/lfal/images/spaghetti.jpg

Nuk jam shum i dhene pas embelsirave, dhe kshu qe nuk kam te preferuar.
Me mir ne Bote per mue pregadisin italianet.

Per ate a jam bimengrenes a mishengrenes, mendoj se jam i perzim ktu deni far mixi ja boj.

Mishi i cili ma con lengun eshte ke nje reklam e Top Channel, KMY, me duket quhet ajo. Kur e shoh ate reklam menjeher untohem.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.01.2009, 13:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008URL e fotografise: http://www.junkfoodnews.net/Brooklyn%20Style%20Pizza-712w.jpg


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 06.01.2009, 13:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008 Citim (StartBismi @ 27.12.2008, 02:39)
Ēfare ushqimi e hani me plot deshire?

Nga cila embelsire ju shkon lengu ne goje?

Cili popull ne bote , pregadit me mire ....

Makaronat me djath smil3dbd4e5e7563a.gif

algjin smil3dbd4d4e4c4f2.gif

shqiptaret dine me mire et pergadisin.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Arusha007
Postuar nė: 06.01.2009, 14:32
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 28
Antari Nr: 17338
Bashkangjitur: 15.09.2008ushqimi im me i preferuar mjalta me arra smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur vjen puna per interes krejt po t'thojn miremengjes nese s'ka asgje me thes,t'thojn ishalla des!
PM
Top
MostWanted
Postuar nė: 06.01.2009, 14:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1371
Antari Nr: 10815
Bashkangjitur: 08.11.2007ej leni keto foto se me malitet


----------------------------------------
..Killer Instinct..

# Public Enemy #

--MostWanted--
PM
Top
Strider
Postuar nė: 06.01.2009, 15:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Ushqimi ma i preferuar per mue.. smil3dbd4e5e7563a.gif

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top

Topic Options Faqe: (8) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio