Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (8) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ushqimi juaj mė i preferuar?
sh.i
Postuar nė: 06.01.2009, 16:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008 Citim (StartBismi @ 27.12.2008, 02:39)
Ēfare ushqimi e hani me plot deshire?

Nga cila embelsire ju shkon lengu ne goje?

Shkruani menune tuaj me te preferuar.....

Cili popull ne bote , pregadit me mire ....

A jeni "bimėngrėnės" ose "mishngrėnės"....

E cmendur pas embelsirave smil3dbd4ddd6835f.gif
Torte me shume shllag,tolluma me shume sherbet,bakllava,sheqerpare(dje per here te pare pergatita nje vete hmm shkrihej ne goje smil3dbd4d6422f04.gif )Po tregoj qe jam guzhiniere e forte per embelsira...

E nga keta tjerat,paca,pallacinka, bureku e shoqeruar me jogurt...konsumuese e madhe e sallatave(laker,marulla,tranguj,karrota)...

Cili popull pergatit me mire?Shqiptaret,ushqim te thjeshte ,pa shume perzierje...


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 06.01.2009, 16:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007 Citim (sh.i @ 06.01.2009, 18:33)
E cmendur pas embelsirave smil3dbd4ddd6835f.gif
Torte me shume shllag,tolluma me shume sherbet,bakllava,sheqerpare(dje per here te pare pergatita nje vete hmm shkrihej ne goje smil3dbd4d6422f04.gif )Po tregoj qe jam guzhiniere e forte per embelsira...

Ruju se po te rrok semundja e sheqerit pahiri se shume po e konsumojshe sheqerin


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 06.01.2009, 16:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008 Citim (fisniku @ 06.01.2009, 18:37)
Ruju se po te rrok semundja e sheqerit pahiri se shume po e konsumojshe sheqerin

Shkaktar per diabetisin s'eshte konsumimi i tepert i sheqerit-e kam hjek kete marak smil3dbd4d6422f04.gif

Kujdesem mos po tejkaloj kufinjte e peshes se per sheqerin,jooo smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 06.01.2009, 16:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007 Citim (sh.i @ 06.01.2009, 18:45)
Shkaktar per diabetisin s'eshte konsumimi i tepert i sheqerit-e kam hjek kete marak smil3dbd4d6422f04.gif

Kujdesem mos po tejkaloj kufinjte e peshes se per sheqerin,jooo smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Eee une prej tute e pata qe po del prej vijes se trupit ama nuk mujsha me te thane direkt keshtu qe u duft ne menyre indirekte me te thane se ju femrat e keni pike te dobet me ba mu u trash pak


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 06.01.2009, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008 Citim (fisniku @ 06.01.2009, 18:47)
Eee une prej tute e pata qe po del prej vijes se trupit ama nuk mujsha me te thane direkt keshtu qe u duft ne menyre indirekte me te thane se ju femrat e keni pike te dobet me ba mu u trash pak

Eee direkt indirekt e thave me...Une sa u nisa t'i blej nja 3-4-5-6 tolluma ti m'bere pishman...po nejse...


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 06.01.2009, 16:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007 Citim (sh.i @ 06.01.2009, 18:53)
Eee direkt indirekt e thave me...Une sa u nisa t'i blej nja 3-4-5-6 tolluma ti m'bere pishman...po nejse...

Kuku po marak i paskeee

Boll i ki dy, sa dush jon


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
alvin
Postuar nė: 06.01.2009, 20:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Kete e kam poashtu shume qejf

URL e fotografise: http://www.cakesbewe.com/images/gallery/Weddings/DSCN3884.JPG


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
StartBismi
Postuar nė: 06.01.2009, 20:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008Keto do ti ha krjet

URL e fotografise: http://www.gokceoglubaklava.com/images/tulumba2.jpg
PM
Top
StartBismi
Postuar nė: 04.02.2009, 15:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008 Citim (Arusha007 @ 06.01.2009, 16:32)
ushqimi im me i preferuar mjalta me arra smil3dbd4e4c2e742.gif

smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
ELeksAnder
Postuar nė: 04.02.2009, 15:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1084
Antari Nr: 19256
Bashkangjitur: 01.01.2009Hej qebapat be i paski harru smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 04.02.2009, 15:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (fisniku @ 06.01.2009, 18:47)
se ju femrat e keni pike te dobet me ba mu u trash pak

valla Aga Fisnik hiq nuk tutem mu trash boll po kam qef po heee kerka spo muj me gjet ilacin per mu trash smil3dbd4d75edb5e.gif smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
Genius.D
Postuar nė: 04.02.2009, 16:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008
QE KUSH OSHT PER SHQIPETAR.......KY TE NGOP MIRE


URL e fotografise: http://www.hafif.org/imaj/gkaraarslan/fasul.jpg


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 04.02.2009, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (Genius.D @ 04.02.2009, 18:51)
QE KUSH OSHT PER SHQIPETAR.......KY TE NGOP MIRE


URL e fotografise: http://www.hafif.org/imaj/gkaraarslan/fasul.jpg

valla po edhe e kam qef pasulin ama jo me mish si ketu ne foto bile e du te jet e zime ne Vorb smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
Genius.D
Postuar nė: 04.02.2009, 17:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008URL e fotografise: http://web.whosting.ch/maxlehmann/2007-kosovo/images/flija.jpg

A JU KONA FLINE......


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
vlera
Postuar nė: 04.02.2009, 17:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 66
Antari Nr: 19643
Bashkangjitur: 15.01.2009ushiqimet ne pergjithesi krejt.
por jam vigitarija.nuk perdor aspak mish.
por embelsirat krejt me rend.
PM
Top

Topic Options Faqe: (8) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio