Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sa unione studentesh ka ne Maqedoni?
orfeu
Postuar nė: 23.02.2007, 17:42
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007pershendetje te gjitheve...
duke hasur ne tema te ndryshme ketu dhe shkurtesa te ndryshme... kisha dashur te bisedojme ne lidhje me ate se sa unione te studenteve shqiptare ka ne maqedoni?
lexoj ca shkurtesa: USSHM, USUSHT, USSH, etj etj...
mundet ndokush te na i sqaroje keto pak me mire???
respekte


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio