Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mercedesi i ministrit
Doruntina
Postuar nė: 24.02.2007, 00:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Se di a e keni marre vesh per makinen e minstrit te drejtsise Manevski!Makina e tij u gjet ne vendlindjen time ne Diber me saktesisht te banja e vjeter turke e qytetit.Une personalisht jam befasuar.Edhe ate personat qe e kane vjedhur jane shkupjane.Une me thene te drejten nuk po e kuptoj fare se cfare eshte puna a ka ndonje pune te brendshme mes policise apo dicka tejeter spo e kuptoj!
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 24.02.2007, 12:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006A di qka vetem e kishin provu hajnat se a munden me ba nje gje te till, masi ja kishin arrit qellimit e kishin lajmru policin dhe i kishin tregu se ku ndodhet vetura ne fjal.

Keshtu kam ndegju ndoshta nuk mundet me kan e veret.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 24.02.2007, 14:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007haha zeshakn sa shum kam qesh njeri me ty....

hey vjedhja e ministrit ishte thejsht hajni por fal policis efikase te RM u gjete vetura dhe u gjeten edhe hajnat....
Nuk ka asnje prapavij politike apo dicka tjeter kjo ishte thejsht hajni pra ishte nje veper e zanatit ton ...


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio