Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lirit dhe te drejtat e njeriut...., NDIHMĖ,,
Ulqinaku
Postuar nė: 24.02.2007, 14:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Te ndeeruar bashkombas forumista ..kam nje punim shkencor per mbrojtejne elirive dhe te drejtave te njeriut /...
Kerkoj ndihme nese do mundet te me dergoni cfar do lloj materiali qe ka lidhje me lirit dhe te drejtat e njriut (femijve,puntoreve,grave, azilanteve, refugjateeve etje...)cfardo materiali qe keni ne lidhje me keta do me ndihmonit shummm ...
Mi dergoni ne e-mailin tim : princ_4_female@hotmail.com

ose ne kete forum dergoni...
Ju falemenderit per mirkuptimin,,,,respekte per te gjithe


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
memento
Postuar nė: 24.02.2007, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 4750
Bashkangjitur: 18.12.2006Tung Ulqinaku

ja disa Link per te drejtat e definuara si dhe per ata qe mundohen ane e mbane botes ti mbrojne keta te drejta :

http://www.un.org/Overview/rights.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Human_rights

http://www.humanrights.de/doc_en/index.html

http://www.hrw.org/

http://www.un.org/rights/

http://www.hrweb.org/


Tungi


----------------------------------------
Mendimet duhet sulmuar me ndihmėn e mendimeve, sepse ėshtė e kotė tė shkohet mė armė mbi ideale.
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 24.02.2007, 15:26
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004

----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
juridiksi
  Postuar nė: 24.04.2007, 11:16
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 7058
Bashkangjitur: 24.04.2007Per Te Drejtet e Njeriut mund te lexosh librin e av. Jordan DACI MA , ja permbajtja online : "TĖ DREJTAT E NJERIUT"


----------------------------------------
PMUsers Website
Top
ardi_pr
Postuar nė: 24.04.2007, 14:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006

----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
juridiksi
  Postuar nė: 27.04.2007, 10:49
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 7058
Bashkangjitur: 24.04.2007Ja njė listė e shkurtėr me "legjislacione" tė rėndėsishme :
"STUDENTI I SĖ DREJTĖS" Ju Mirepresim dhe mund tė na kontaktoni nėse keni sugjerime kėrkoni diēka lidhur me tė Dtrejtat e Njeriut apo degė tė tjera tė sė drejtės! Pėr mė tepėr Gjenerata e Re Shqiptare gjendet: www.nuovage.it


----------------------------------------
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio