Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> radio tetova mik i studenteve, sa vlersoni programin studentor
sekret-84
Postuar nė: 24.02.2007, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007
te dashur vizitore e hap kete teme me qellim qe te shoh se sa e vleresoni programin studentor qe ua mundson radio tetove radio.
RADIO TETOVA mik i studenteve si mendoni ju per kete emision
PM
Top
fato1
Postuar nė: 24.02.2007, 23:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007esht interesant mir kan ber ato qe po embjan emisionin ju lumt gjithashtu edhe radio tetoves urime qe jep hapesir studenteve te shprehin dicka nepermjet radios,te ket nje dit vetm me program studentore........suksese
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 26.02.2007, 19:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007te nderuar student radio studenti ne radio tetove eshte program qe organizohet nga studentet konkrestisht me sa e di i inicuar nga USSHM ne bashkpunim me Radio Tetoven dhe kjo me ben kureshtare te dime se a duhet te kete nje emision te tille dhe sa u intereson studenteve te kyqen ne kete dhe cfar duhet ndryshuar tek ky program mua me ka pelqyer shum andaj pres edhe nga ju mendime dhe sugjerime
PM
Top
Pretorian
Postuar nė: 26.02.2007, 20:35
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 5252
Bashkangjitur: 15.01.2007Nuk mjafton ajo qe del ne radio por duhet ende me shume. Un kam verejte se keto unione qe deri tash jane cortu ketu ne studentet.info asgje nuk bejne vetem se flasin me shum se punojne
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 26.02.2007, 20:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Emision per deshira muzikore nuk ka nevoj sepse nga mengjesi deri ne mengjes kemi keshtu emisione. Tani kam ndegjuar per nje emision dhe e kam percjel kete jave sepse nuk kisha njohuri per javen qe kaloi ishte Emisioni studentor "Spektri ne Pasqyre" kishte nje karakter studentor u bisedua me nje kryetar te Unioneve per problemet dhe per percarjet mes tyre dmth afrohet nje emisioni per studentet. Ndegjova lajmet studentore per nje jave dhe nga fundi sme pelqeu pak mirpo mire. Por ne R. Tetova nuk quhet emision studentor me SMS, leshoje kete kenge pershendete shoqen pershendete mikun e ku ta di cka folet.
Dhe USSHM-ja po na del si nje grup i sukseshem me shume po levdohet se sa po bene pune
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 26.02.2007, 21:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007njomza_22


psh e nderuar njomza un e kam percjelle kete emision studentore ne radio tetove edhe emisionin ethet studentore ne mbremje po ju personalisht nese mendoni se mund te udheheqeni nje emision te pakten dy ore shkoni ata gjithnje thone te gjithe studentet qe mendojne se kane aftesi per te udhehequr le te vine radio tetove u ka hapu dyert te gjithve dhe kete emision eshte org.nga usshm po mua emisioni spektri ne pasqyre eshte fare kot nuk ja vlen te fokusi sidomos te enver neziri
me emisione pa perde
turp
eshte
psh njomza nese do angazhohu
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 27.02.2007, 00:24
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Emisioni Studentor Spektri ne Pasqyre vertet kishte nje karakter Studentor. Vertet tani studentet mund te shprehin mendimet e tyre ne radio ne emisionin spektri ne pasqyre.

Kurse per ket tek Radio Tetova spaskam ndegju edhe atyre ju deshirojm Suksese dhe pune te mbare!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio