Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Hi, une jam semy
holla_girl
Postuar nė: 26.02.2007, 10:26
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 6084
Bashkangjitur: 26.02.2007pershendetje te gjithve...

une jam semy, 22 vjecare, jetoj ne zvicer....

mire se ju gjej te gjithve smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 26.02.2007, 10:31
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Pershendetje, mir se erdhe ne forumin studentor besoj se je edhe ti studente dhe do te kalosh shum mire ketu.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
ardi_pr
Postuar nė: 26.02.2007, 10:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006 Citim (holla_girl @ 26.02.2007, 10:26)
pershendetje te gjithve...

une jam semy, 22 vjecare, jetoj ne zvicer....

mire se ju gjej te gjithve smil3dbd4d6422f04.gif


Selam alejkum Semy, kolege e respektueshme

mire se na ke gjetur, kalo si eshte me se miri!!


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
amira
Postuar nė: 26.02.2007, 10:52
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 5948
Bashkangjitur: 19.02.2007Pershendetje edhe nga un semy,te deshiroj caste te mira ne ket forum...


----------------------------------------
Me mir vone se kurr....
PM
Top
holla_girl
Postuar nė: 26.02.2007, 11:03
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 6084
Bashkangjitur: 26.02.2007mire se ju gjej juve ketu...

me ka rekomanduar ardi_pr kete faqe... si duket ka gjera interessante ketu smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
fitimb
Postuar nė: 26.02.2007, 14:50
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 2399
Bashkangjitur: 27.08.2006semy pershendetje per ty edhe bash mire ke bo qe ke ardhe ketu besoj se do te kesh informacionet me te mira rreth gjrave studentore si dhe gjerave te ndryshme qe jane anktuale.

gjithashtu edhe djem te mire do te gjesh si qe jam une per shembull :)
sukese
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
holla_girl
Postuar nė: 26.02.2007, 16:44
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 6084
Bashkangjitur: 26.02.2007 Citim (fitimb @ 26.02.2007, 14:50)
semy pershendetje per ty edhe bash mire ke bo qe ke ardhe ketu besoj se do te kesh informacionet me te mira rreth gjrave studentore si dhe gjerave te ndryshme qe jane anktuale.

gjithashtu edhe djem te mire do te gjesh si qe jam une per shembull :)
sukese

hahah flmd shume fitim per kete mirepritje madheshtore smil3dbd4d6422f04.gif

por une erdha ketu ne forum, jo per te gjetur ndonje djale... (une jam e martuar).... por thjeshte te shoh se si duket jeta e studendetve ne mbare boten...

pershendejte
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 26.02.2007, 16:51
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007mire se ke ardhur semy...
uroj te kalosh sa me mire ne forum, te kesh miresi e mbaresi ne jete dhe te mira te kesaj dhe botes tjeter...
respekte nga une: ORFEU


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
Pretorian
Postuar nė: 26.02.2007, 20:38
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 5252
Bashkangjitur: 15.01.2007Mirembrama Semy

Nese ke ardh ne kete forum vetem me shiqu qa po shkrun atehere mos hajde hiq por do ishte mir qe dhe ti te flasesh dicka e te bisedojsh ne forume. Ti je ne zvicer dhe dihet se cfar shteti i zhvilluar asht zvicra dhe besoj nese je studente mundesh me na tregu shum gjana per universitete ne zvicer.
PM
Top
Jani
Postuar nė: 27.02.2007, 00:10
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 5776
Bashkangjitur: 13.02.2007 Citim (holla_girl @ 26.02.2007, 10:26)
pershendetje te gjithve...

une jam semy, 22 vjecare, jetoj ne zvicer....

mire se ju gjej te gjithve smil3dbd4d6422f04.gif

Pershendetje edhe ty Semy
Mir se erdhe ne ket web studentor mbar Shqiptar,besooj se me ardhjen tuaj do te na sillni ndonji te re nga zvicrra ne dobi te ketij Webi , , ,mesi edhe un jetoj ne Gjermani smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif
PMUsers Website
Top
fancy_boy
Postuar nė: 27.02.2007, 00:14
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Welcom Semy, te urojm tja kalosh sa me mire ne kete Forum Studentor prano pershendetjet e mia :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
holla_girl
Postuar nė: 27.02.2007, 09:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 6084
Bashkangjitur: 26.02.2007mirdita dhe flm per mikepritjen

jani, orfeu dhe fancy boy

Ps: Pretorian, mendoj se nuk eshte e cekur askundi, se cfar kushte duhet te permbaj qe te shkruaj ketu... gjithesesi flm per mirepritjen

Pss: une nuk jam studente, veres qe kaloj e mbarova zanatin 4vjetor per Elektro-Vizatuese, bej Planifikimin e Rrymes ne Ndertasa te ndryshme (me falni po nuk e di si i vjen ne shqip kjo fjale me sakte), ne gjermanisht thojne: Elektrozeichnerin...

ju pershendes
PM
Top
ardi_pr
Postuar nė: 27.02.2007, 11:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006 Citim (holla_girl @ 27.02.2007, 09:24)

(me falni po nuk e di si i vjen ne shqip kjo fjale me sakte), ne gjermanisht thojne: Elektrozeichnerin...

ju pershendes


Elektro dizejnatore


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
Amir
Postuar nė: 27.02.2007, 18:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Mire se vjen ne mesin tone holla_girl, te deshiroj caste te kendshme ;)


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
florint
Postuar nė: 27.02.2007, 18:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 1274
Bashkangjitur: 23.06.2006Selam edhe nga une!
Kalo si te duash vete?!
Verheiratet???
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio