Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cilen Radio Stacion Preferoni?
 
cilin duhet ta degjojme
RADIO TETOVA 97.0 fm [ 6 ]  [19.35%]
RADIO FAMA 97.5 fm [ 1 ]  [3.23%]
RADIO FOCUS 98.0 fm [ 17 ]  [54.84%]
RADIO SHKUPI 98.3 fm [ 4 ]  [12.90%]
RADIO VISARI 103.6 fm [ 3 ]  [9.68%]
Gjitėsejt vota: 31
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
sekret-84
Postuar nė 27.02.2007, 12:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007UN PERSONALISHT MENDOJ SE NE ENDE NUK KEMI KRIJUAR NJE SHTEPI INFORMATIVE SIC DUHET,DHE MENDOJ SE NE KETO RADIO TE PERMENDURA ME LARTE DUHET TE KETE NDRYSHIME,PER VESHIN TIM MUND TE THEM PER RADIO SHKUPIN DHE RADIO TETOVEN,NDERSA TEK FOCUSI DUHET NJE NDRYSHIM QE TE HIQET FJALORI AROGANT NE "EMISIONI PA PERDE" DHE NE RADIO VISAR 'URIMET DHE PSH" PO ASHTU EDHE "LARGIMI I MUZIKAVE SHUND" MOS OFENDIMI I FEMRES SHQIPTARE "LOCE E NENES DASHNORE ME EMER"
PM
Top
GentIeman
Postuar nė 27.02.2007, 12:47
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 4260
Bashkangjitur: 26.11.2006Antenna 5, se ne radiot tona ska asgja interesant


----------------------------------------
The Heart Hold Answers The Brain Refuses To See...
PM
Top
Babadimri
Postuar nė 27.02.2007, 16:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006radio me e degjuar padyshim eshte radio blu sky
PM
Top
a.j.
  Postuar nė 27.02.2007, 21:26
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 5970
Bashkangjitur: 20.02.2007Une mendoje se radiot e permendura larte nuk jane shume te njohura per kualitet dhe tranmetimin e muzikes se tyre. Radio me e degjurar sidomos per ata ne gurbet eshte Radio Kosova apo Radio BlueSky.
PM
Top
sekret-84
Postuar nė 27.02.2007, 22:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007te nseruar antare te forumit studentet.info qellimi ishte se ne TETOVE degjojme keto radio stacione dhe ajo qe na shtyu te hapim kete sondazh eshte se Tetove tani eshte qytet universitar dhe cfar ne mundesojne keto shtepi informative andaj mos nguroni te votoni dhe te shohim se ende sjemi kerkah me keto institucione
PM
Top
andy
Postuar nė 27.02.2007, 23:01
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Oshte dash ta permendish ne temen se ne Tetove cila radio ndegjohet me shum, po ska lidhje tema prap mbete e mire.
Deri para 3 ose 4 vjeteve ka qen Radio Tetova, tash me duket se asnjera prej atyre nuk jane te mira. Edhe pse eshte radio e maqedonasve mund te them se eshte ma e mira per momnentin ne maqedoni, Atena 5.
Kur do jene edhe radiot tona te organiziara ne kete menyr sic eshte Antena 5, ateher mund te themi se kemi radio. Po kshu qe jane kta as qe nuk duhet te jene. Nuk kan nji rend kur leshojn muzike, veteme programojn dhe cka te jete ne rradh dote ndegjohet nuk ka nje klasifikim te zhanreve muzikore dhe nuk lishohen shum kenget e reja.
Prej te rejave lishohen vetem nja 5 kenge qe i kerojn ndegjuesit.

kalo interesant


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
shkupjani
Postuar nė 28.02.2007, 10:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 5944
Bashkangjitur: 19.02.2007o ēuni

prej radio stacioneve me e dobeta eshte radio tetova kete dush ta them per momentin radio me em ir eshte radio fokus
PMUsers Website
Top
sekret-84
Postuar nė 01.03.2007, 15:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007
SHKUPJEN
FLM I NDERUAR PO ME VIE KEC SE PER MUA ME E VLEFSHME ESHTE RADIO SHKUPI NUK KENI PASUR RASTIN NDOSHTA TE DEGJONI KETE SE KETO REDIO QE KEMI NE NE TETOVE SI VISARIN,FAMEN,FOCUSIN DHE KETE TE FUNDIT QE JU E THONI MIRPO NGAJHER PO DEGJOJ ENVRIN DHE SHUM ME VIE TURP TE THEM SE AI KE NEVOJE PER NJE REFRESH DHE TE MOS HY NE EMISION I PIRE TAPE PO NUK DO TE THOTE SE NE R.TETOVE ESHTE GJITHCKA OK SI RADIO SHTETERORE DUHET TE KETE KUADRO SHUM ME SHUM TE FORTA ME LAJME ME TE MIRA DITORE RADIO VISARI OSE PRODEKANI I JURIDIKUT M.SHABANI LE TI LEN URIMET,SHUNDIN,JA VLEJN KRITIKAT PER KETO MIEPO NUK E DI SE A TE BIJE RASTI TE DEGJOSH RADIO WATIN KAMI NEVOJE PER NDRYSHIME OSE MBYLLJE TE KETYRE ME RESPEKT PER GJITHE VIZITORET DHE PER JU VOTONI PER ATE QE MENDONI SE KE VLERE
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė 04.03.2007, 23:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007radio Antenna 5...mire e tha Gentleman


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
Cusack
Postuar nė 08.05.2007, 11:34
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Asnjeren nga radiot te perfshira ne sondazh nuk i degjoj.
Une per vete degjoj me shume Top Albania Radio (transmetojne dhe online)!!! Kane emisione shume te mira dhe me pelqen muzika para se gjithash!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
dibrane
Postuar nė 08.05.2007, 14:36
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 7112
Bashkangjitur: 27.04.2007asniher si kom ngu kto radio .. smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė 09.05.2007, 00:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006dibrane apo don me i ngu:
www.radiofocus.net/
tjerat se beosoj qe te vyn!!!!!!!!!!!!
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
dibrane
Postuar nė 09.05.2007, 14:52
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 7112
Bashkangjitur: 27.04.2007blerim - blero ,
flm shum !! pershendetje nga - dibranja -
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė 19.08.2007, 14:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007si ndegjoj radiot e perfshira ne sondazh! e degjoj radio kfor-in dhe radio blu sky!


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė 20.08.2007, 01:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Radio focus per momentin eshte me e mira nga radiot shqiptare ne Maqedoni nje kohe ishte Radio Tetova me emisionin e Shtuna Magjike.Ndersa pas radio focus kisha vendosur radio Shkupi.


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio