Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pushteti ne Shtul
Babadimri
Postuar nė: 27.02.2007, 16:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Koheve te fundit ne UEJL po shihen shenja dobesie. nje prej njerezve me shume pushtet po faktorizohet prof.Dr abdylmenaf bexheti ndersa kesaj po i shthet edhe nje mer ai dr Zamir dikes te cilet padyshim llogariten s njerezit me me se shumti pushtet ne UELJ

Cka mendoni pse kaq shume pushtet kane Zami Dika dhe Abddulmenaf bexhetu ne shtul???

PS A thua Alajdin Abazi eshte mish per top ne kete loje te madhe qe e ka emrin UEJL
PM
Top
simpson
Postuar nė: 27.02.2007, 18:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 5503
Bashkangjitur: 28.01.2007Babadimri, une e kuptoj shqtesimin tuaj per UEJL-ne, megjithate me duket se keto diskutime jane pa baza. Megjithate, e perkrah kete qe e thoni. Keta dy njerez kane shume pushtet, patjeter pasi qe jane edhe pro rektorė nė kėtė universitet dhe do thoja se jane shkenctare vertete te shquar. Une mund te them se prof. Bexheti ka qene profesori qe me shume kam mesuar prej tij gjate studimeve. Gjithashtu edhe z. Dika eshte njeri me diapazon mjaft te gjere. Duke u bazuar nė kėto vyrtite mund te them se ata jo vetem ne UEJL, por kudo qe kane qene kane patur shume pushtet. Le te kene te aftit pushtet, kjo nuk me pegon aspak, pėrkundrazi.
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 27.02.2007, 22:10
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Ne cdo Institucion ka nje apo dy njeres qe mbajn pushtetin dhe kjo eshte e natyrshme, mirpo nuk don te thote se eshte prone e tyre ajo ata kan me shume kompetenca mbi vendimet qe meren ne Rektorat dhe jep nje sinjal se jane ata qe kolliten ne ate Universitet.
Dhe e dyta eshte se Universiteti i Evropes Juglindore nuk e di perse nuk eshte privatizu i ka kaluar skadimi gati dy vite qe nga kontrata me nderkombetaret per mirmbajte financiare.
Te shohim mirpo edhe ketyre nuk ju hecen kaq sa mendojn keta.


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio