Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fjali qesharake
ipanjohuri
Postuar nė: 28.02.2007, 09:09
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 5956
Bashkangjitur: 20.02.2007ketu mund te shenoni fjali per te qeshur ne qofte se pajtoet edhe stafi


----------------------------------------
" IMORTALITY "
PM
Top
ipanjohuri
Postuar nė: 28.02.2007, 09:17
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 5956
Bashkangjitur: 20.02.2007Unė nuk frigohem me fluturu me aeroplan, po frigohem mos rrezohet aeroplani


----------------------------------------
" IMORTALITY "
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 28.02.2007, 11:49
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007nuk me vjen inat qe genjen, por me vjen inat qe mendon se i besoj.


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 01.03.2007, 00:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007ma perjasht mrenda se ftohet smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
tikki
  Postuar nė: 02.03.2007, 23:20
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 5452
Bashkangjitur: 25.01.2007
a doni mu kesh???
qoje doren e majtė.......................dhe me te djathten xiglohu
nėn sqetullen e majtė..haha
PMEmail Poster
Top
ola_84
  Postuar nė: 03.03.2007, 00:21
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 5752
Bashkangjitur: 11.02.2007
Pse jan djemet si durbinje?
>sespse folet qe jan intelegjen, por fatkeqsisht kete askush nuk e ka vertetuar!

Pse meshkujt nuk munden te jen te bukur dhe inteligjent ne te njejten kohe?
>sepse do te ishin femra!

Pse jan bateriat ma te mire se djemt?
>sepse e kan se paku nje ane pozitive!

Meshkujt jan si enciklopedija: te trash, te merzitshum dhe mendojn qe te gjitha i din!
PM
Top
pre_hacker
Postuar nė: 03.03.2007, 12:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006I kam gati 40 vjet, dhe s`kam femen. Nuk po mė len gruja!

Shumė femra po kanė qejf, me flejt me mu, po mu s`po m`merr gjumi!

Spo di, ēka je ka pėrdor pėr me qen kaq gllup, por e di, qė po funksionon super.

Nėse jeni krejt ditėn aktiv si bleta, punoni si kali, e nė mramje jeni lodhshėm si qeni. Konsultohuni me veterinarin, ekziston mundėsia qė jeni magar

Nuk ka mbet as njė lidhje, krejt o palidhje.----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
harabeli1
Postuar nė: 03.03.2007, 19:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 50
Antari Nr: 4632
Bashkangjitur: 12.12.2006en shekullin e ri, me pak dele e me shume thi
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 21.03.2007, 12:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Erdh njani ta zbraze kamoinin, po nuk e zbrazi, se kishte harrau ta mbushe!
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 21.03.2007, 12:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006
Luj djalo luj me vajzen e huj
nena e ka rrit , ti po e shkorravit.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 21.03.2007, 12:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Je aq e shemtuar, sa kur kalon afer kompjuterit aktivizohet
antivirusi.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 21.03.2007, 12:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006UNE PE RTY JAM VETEM LODER
TY TA BEJ FUSHEN KODER
TI KE PARE PO SKE KULTUR
QYSH EKE LYP QASHTU JE NGUL...!!
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
fato1
Postuar nė: 21.03.2007, 12:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Shum interesant te githa me kan bere te qeshem se isha pak e merzitur

kaloni bukur
PM
Top
fato1
Postuar nė: 25.03.2007, 14:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007mos ma kujtoni buken se me nderpritet shtepia
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 25.03.2007, 17:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007prom kam honger 2 kaqajta grosh ene 3 tanjira buk


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio