Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> DEKO perfshihet ne sex skandal
Tigri_tet
Postuar nė: 28.02.2007, 16:16
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 4098
Bashkangjitur: 18.11.2006Deco pėrfshihet nė seks skandal


28 02 2007 15:51Futbollisti i famshėm i Barcelonės, Deco, para tri javėsh ėshtė kėnaqur nė njė lokal tė Londrės me njė prostitutė, e cila pėr shėrbimet e saj i ka kėrkuar 1.000 funte.

E tėrė ngjarja do tė ishte heshtur sikur kamerat e sigurisė tė lokalit tė mos e kishin regjistruar kėtė aventurė tė Decos, ndėrsa gjithė ngjarja ėshtė pasqyruar nė “News Of The World”.

Mediat raportojnė se e tėrė ngjarja ėshtė publikuar kėto ditė pėr shkak tė lojės qė do tė zhvillohet nė kuadėr tė Ligės sė Kampionėve, nė mes tė Liverpoolit e Barcelonės, qė do tė zhvillohet mė 6 mars nė Anfield Road.

Deco, ka pėrfunduar nė kthetrat e prostitutave mė 6 shkurt, pas ndeshjes miqėsore nė mes tė Portugalisė dhe Brazilit, qė ėshtė zhvilluar nė Londėr.


PM
Top
andy
Postuar nė: 28.02.2007, 21:11
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Ej po ti bre shok nuk e ke shkru ngjarjen komplet, sigurisht u frigohesh tifozeve te barcelones ;). Po pasi e ka percjell ate prositutken DECO oshte futu ne dhome dhe ka be dashuri me dy shoket e vete se shum i ka dashte, prej kur ka qene i vogel.

Shume mire oshte kur hapen edhe kesi tema, te lumt.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio