Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> LOKALET NE TETOVE, cili eshte lokali me i frekuentuar
the_bad_boy
Postuar nė: 01.03.2007, 02:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1534
Antari Nr: 5704
Bashkangjitur: 09.02.2007Cila nga kafenet e qytetit tone mendoni se vizitohet me shume nga te rinjte...


----------------------------------------
"Njė komb ekziston vetėm atėherė kur fillon tė shqetėsohet pėr fatin e tij. "
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 01.03.2007, 09:07
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006VIP


- ia vlen, eshte si shpirt!
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 01.03.2007, 10:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Nuk jame sigurte se cili lokal eshte me i famshmi, por personalisht me pelqen nje pjes e Tovolit ( e kam fjalen per lokalin qe eshte posht ne podrum-eshte shume ambijet i qete ku mund te relaksohesh).


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
amira
Postuar nė: 01.03.2007, 10:39
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 5948
Bashkangjitur: 19.02.2007Ka shum lokale qe vizitohen ma shum nuk eshte vetm nje,...me te mira


----------------------------------------
Me mir vone se kurr....
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 01.03.2007, 12:52
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006heheheh

shume teme e qelluar per me diskutu

mendoj se me shume vizitohet Ēajtorja e Xhelilit dhe Gjelltorja e Hajdarit....

suksese


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 01.03.2007, 14:04
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Pegas me pelqen me shume... S'ka shume Rock Cafe Ketu ne Tetove dhe mendoj se per momentin epiqender eshte PEGAS


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 01.03.2007, 14:37
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006 Citim (MIRA_ @ 01.03.2007, 10:37)
Nuk jame sigurte se cili lokal eshte me i famshmi, por personalisht me pelqen nje pjes e Tovolit ( e kam fjalen per lokalin qe eshte posht ne podrum-eshte shume ambijet i qete ku mund te relaksohesh).

nje korrigjim te vogel:

mesa di une quhet

T I V O L I ..........dhe eshte vertet shume kendshem poshte!
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 01.03.2007, 15:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Falemnderit studentjuridiku, po tamam quhet Tivoli e jo "Tovoli" sic e shkrujta me larte. Ishte gabim drejtshkrimor meqe isha ne nzitim, nejse, kalo bukur!


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
Albiol
  Postuar nė: 01.03.2007, 17:42
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 6132
Bashkangjitur: 01.03.2007pershendetje te gjith anetar te ketij forumi : un jam nje anetar i ri iposa regjistruar ketu ne ket forum dhe do kisha dashur njekohesisht te ju pershendes te gjitheve te pranishem cdo te mir pra suksese :)
sa i perket temes un mendoj se lokal me i mir se tivoli ne tetov njeher per njeher nuk ka pra Tivoli e meriton noten me te lart ka shum shkaqe se pse :
PM
Top
the_bad_boy
Postuar nė: 01.03.2007, 19:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1534
Antari Nr: 5704
Bashkangjitur: 09.02.2007LirimShabani Postuar nė 01.03.2007, 12:52
heheheh

shume teme e qelluar per me diskutu

mendoj se me shume vizitohet Ēajtorja e Xhelilit dhe Gjelltorja e Hajdarit....

suksese
O zotri Lirim Shabani tema ishte per te treguar dhe per te diskutuar per lokalet ne Tetove,ndersa fjalet tua meritojne te hyne ne ndonje teme tjeter p.sh. ne HUMOR...


----------------------------------------
"Njė komb ekziston vetėm atėherė kur fillon tė shqetėsohet pėr fatin e tij. "
PM
Top
TiGri_
Postuar nė: 01.03.2007, 21:33
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 6136
Bashkangjitur: 01.03.2007pershendetje te nderuar student...

Me gjith respektin qe kam per ju, me vin shum keq per tetoven nga shkaku se ska ndonje lokal ku mundesh me te vertet te relaksohesh. Te gjitha lokalet(kafiqet restorantet) jan te mbushura me "burra", e them keshtu sepse femrat mungojne shume, femra eshte ajo qe krijon ambient.Ndodh keshtu sepse mentalitetin e dobet e kemi. Jo rastesisht shohim shum njerez te panjohur neper kafiqet e shkollave te mesme, neper universitete.
Tani per tani vendi me i mire per tu relaksuar e kemi UEJL-ne, byfene apo:)
Me vin shum keq qe eshte keshtu, pse mos te kemi lokale ne qytet ku te rinjet te jene te lire, te relaksohen, ditet e vikendit te rine gjer vone neper lokale, por per fat te keq nuk ndodh kjo, e dini pse...

Ngeleni te pershendetur
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 02.03.2007, 00:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Tivoli


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 21.03.2007, 00:37
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Lokali i Thirur "ODA" te pallati kultures ndoshta e keni vizituar!

Respect!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
MrMelbourne20
Postuar nė: 21.03.2007, 01:26
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 6461
Bashkangjitur: 21.03.2007Une jam lindur ne Australi edhe kam qene ne Tetove 4 here. Heren ma te fundit ce isha, i vizitova shumicat te Lokalet ne Tetove, dhe Tivoli eshte numer 1 ne listin time.
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 23.03.2007, 00:26
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Reklam te madhe ju bajm Lokaleve qe jan ne Tetove :P. Veq Shaka :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio