Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Jep doreheqeje nenkryetari i Unionit ne UEJL
r.mislimi
Postuar nė: 01.03.2007, 23:02
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Jep doreheqeje nenkryetari i Unionit te studenteve ne UEJL
Shkaqet: studimi dhe biznesi privat

Mendoni se jane arsyet e duhura per kete doreheqeje apo jo?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
dajki
Postuar nė: 02.03.2007, 22:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006Nuk e besoj......

Un sa kam informata,kjo doreheqje ka ardhur si rezultat i mospajtimeve me kryetarin e Unionit.Ai (kryetari) e konsideronte veten si "sovran" me fjalet :cka te them un,ashtu do te behet,,,d.m.th vepronte individualisht,pa pelqimin e shokeve...(anetareve tjer)..ne fillim u paten paralajmeruar edhe disa doreheqje te tjera,,poir shyqir u "zbuten" pak.

rrespekt.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
Linda_
Postuar nė: 13.03.2007, 02:31
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 976
Bashkangjitur: 09.04.2006Jep "Doreheqje" kryetari i US , Argjent Jashari, sipas disa informatave doreheqja e tij erdhi pas pakenaqesise te struktures se brendshme te unionit. Gjithashtu, sipas disa infove struktura e US kerkon kthimin e Madrid Dautit ne US.... dhe ne qoftese Madridi do te kthehej ne US, mesiguri do ti ofrohej posti i Kryetarit.

Nenkryetar i US, eshte emeruar Hajriz Bardhi, kurse sekretar gjeneral ende qendron Drin Zatriqi si dhe Kryetar i Senatit Bekim Afuzi, per momentin ende nuk eshte vendosur se kush do te emerohet kryetar i ardhshem i US.
PM
Top
V..I..R..U..S..I
Postuar nė: 15.03.2007, 18:52
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 4656
Bashkangjitur: 14.12.2006i gjori madrid dauti eshte shum djale i ndershem dhe shume puntore per mendimin tim ai eshte larguar se e ka pare se si shkojne punet ketu ne unionin tone dhe se ai ka dashur te punoje sa me shume per studentet e jo per zyrat e rektorati keto fjale jua them nga burime shume te sakta se ai po ta kishte vet ne dore unionin dhe se po mos te kishte ngjhyra partiake te perlytera ai do te punonte dhe se do te vazdhdonte dewri ne realizimin e plote te kerkesave te studenteve i mjeri ai me ka pasur pune keto disa muaj te cilet i kaloi se bashku me koleget e tij ... RRESPEKTE TE SHUMTA PER TE ....
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio