Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Studentet Jurist Rrahen Profesorin E Statistikes, PROFESORI MORI GRUSHTA DHE SHQELMA
BESI_dr
Postuar nė: 20.02.2006, 17:12
Quote Post


Bashkpuntorė
****

Posti: Antarė
Postime: 47
Antari Nr: 468
Bashkangjitur: 17.01.2006Ne javen qe iku eshte mesuar se eshte rrahur brutalish profesori i lendes se Statistikes ne fakultetin Juridik TE UP'se. E tera ndodhi pasi ai mbajti provimin dhe disa studente te pakenaqur me gjykimin e tij gjate provimit, vendosen te hakmerren dhe shperndane shqelma dhe grushta mbi te. Studentet thone se e tera i erdhi pas shpines nga koleget e tyre dhe kjo sjellje e juristeve te ardhshem perfundoi pas gjakosjes se profesorit.
Pa marre parasyshe se cili ka qene shkaku qe i ka bere studentet ta rrahin profesorin e statistikes, a duhet te ngjaje nje sjellje e tille e studenteve ne cfaredo situate.
A ESHTE E DREJTE KJO?
PMEmail PosterUsers Website
Top
Blerim
Postuar nė: 21.02.2006, 17:51
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Kam pas mendimin se se paku juristat nuk rrahin e ne te tjerave fakultete pak ma ndryshe :) por ja qe ndodh edhe kjo :)


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
bestscout
Postuar nė: 03.04.2006, 16:26
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 641
Bashkangjitur: 03.04.2006pershendetje zotrinje !
e lexova njoftimin e juaj ku thuhet se studentet e fakultetit juridik e kan rrahur profesorin e statistikes Agim PACA , zotri i nderuar ku merr guximin te akuzosh dikend pa pasur fakte apo ti i njeh ata persona qe sulmuan profesorin apo ndoshat vetem ke lexuar ne shtyp se ka ndoshur diq ne fakultetin juridik dhe nuk te ka interesuar te dish asgje me shum por vetem keni vendosur ate lajm ne web faqe.
per hire te se vertetes me duhet te tregoj se qfar ka ndodhur ne ato qaste kur eshte sulmuar profesori : profesori ka filluar te mbaj provimin me goj ku ne list qe kan kaluar provimin me shkrim kan qen rreth 300 student, pasi ka pyetur deri te nr 71 profa ka kerkuar nje pauz duke then se pas 20 min do te kthehet dhe posa ka dal ne koridor dy persona i jan drejtuar profesorit me fjalet a je ti agim paca?, pergjegjia e profes ka qen po dhe ata dy persona kan filluar ta grushtojn profen me grushta e e shqlema deri sa ka ren ne toke dhe ata dy jan larguar .Aty kan qen rreth 100 studenta duke shikuar se c'po ndodh ,mirpo eshte e vertet se askush nuk eshte afruar per ti ndihmuar profes sa kan qen ata dy persona duke e sulmuar mire po pasi jan larguar nje student i eshte afruar profes dhe i ka ofru nje faculet mirepo profa e ka refuzu dhe ka fillu te shaj dhe eshte nisur ne drejtim te zyreve te dekanatit.policia ka arritur tek pas 20 min edhe pse ne fakultet kan qen mbi 30 polic te SHPK-se duke ndjekur ligjeratat.ndersa ajo me e rendesishmja eshte se profesori ka kerkuar falje para studentave duke then se" ndoshta kam qen i vrazhd me ju ""dhe se e di se ju nuk me kani sulmuar " .pra deri ne zbulimin e ketyre dy sulmuesve nga policia askush nuk mund te akuzoj askend per rrahje te profes .
kerkoj falje qe po shkruaj pas kaq kohesh mirepo tu kisha lutur ty zotri qe ta permirsosh kete njoftim .
PM
Top
selimdaku
Postuar nė: 01.01.2008, 21:54
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 12056
Bashkangjitur: 18.12.2007Sewriozisht eshte nje gje e pamoralshm kjo gje une nuk e njoh personalisht profesorin en fjale mirepo,ne asnj menyre nuk ia vlen te sillmi ne nje menyre te till edhe pse nuk dihet akoma se kush e ka sulmuar akoma.shporesoj qe studentet nuk e kane bere nje gje te till.
PM
Top
almir_27
Postuar nė: 01.01.2008, 22:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 201
Antari Nr: 12151
Bashkangjitur: 22.12.2007Pershendetje.
Ne momentin kur e pash kete teme te hapur,menjeher u kyqa ne teme ngase ai qe e ka hapur kete teme duhet ta din te verteten, ose nese nuk e din te verteten ateher vella mos hap panike ne forum.Bestscout mire ke bere qe ke nderhy ne teme dhe e ke treguar te verteten,a per ti shoki BESI_dr mos ben panik kot me se koti se nuk eshte nevoja per panik.Nese duash te hapesh teme tregoe te verteten e mos fol cka ke ndegju nga tjeret.NO PANIC
Flm


----------------------------------------
" Ē'ƒαяĖ ηυк šнєн мє šутĖ тυαנ,мσš є šнριкĖ мє gנυнĖη тĖη∂є"
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio