Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Daut Rexhepi-Leka mer pėrgjigje negative pėr pasap
andej
Postuar nė: 08.03.2007, 02:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 5498
Bashkangjitur: 27.01.2007Fotografi e jashtme

Daut Rexhepi - Leka, deputet nga radhet e partise ne pushtet PDSH i mohet pasaporta diplomatike te cilen e gezon me ligj shkruan e perdithsmja maqedonase Utrinski Vesnik. Si shkak permendet lista e zeze Amerikane ku gjendet edhe Daut Rexhepi , mirepo potencojme se ne te njejten liste gjendet edhe Menduh Thaci mirepo ai e gezon kete te drejte qysh ne kohen e BDI-LSDM. Pasaporta diplomatike nuk vlen vetem per deputetin tone Daut Rexhepi- Leka. Te permendim se Daut Rexhepi - Leka u zgjodh deputet nga radhet e PDSH-se ne njesine numer 6 parti e cila gjendet ne pushtet bashke me VMRO-DPMNE.

www.Poroj.com
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 13.03.2007, 20:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Ti japesh pasaporte diplomatike nje njeriu te tille do ishte mekat.se paku keshtu mendoj une!bile doren ne Zemer,asnjeri nga politikuajt tane nuk e meritojne nje privilegj aq te larte si pasaporta diplomatike,se per te marre ate duhet te jete njeriu diplomat,te kete ngritje intelektuale ne ate drejtim.kurse keta gollubaret(pllumbaxhinjet) tane cilen e kane nga ato qe permenda?asnjeren,dine vetem te vjedhin shtetin,e me kete te vjedhin popullin e ngrate(pasi populli eshte organi kryesor i nje shteti)!te tillet kishin prirje per hajdutllek dhe se cili nga ata do e fluturon pellumbin e vet me larte se tjetri ne qiell,se per cilesi diplomatike,asnjeri nuk posedon.fatkeqsisht,populli duhet te zgjedh mes gollubarve dhe kercenuesve me arme,se cili nga keto duhet t'a udheheq.
por sa per pasaporte diplomatike,asnjeri nuk e meriton.se nuk jane njerez!


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio