Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Hashim Thaēi ju pergjigjet qytetarve ne Internet
r.mislimi
Postuar nė: 09.03.2007, 21:04
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Hashim Thaēi fton qytetarėt pėr bashkėbisedim pėrmes internetit

Hashim Thaēi, kryetari i PDK-sė dhe anėtar i Ekipit tė Unitetit, ka ftuar qytetarėt qė mund tė kenė pyetje, komente ose sugjerime lidhur me procesin vjenez, qė t'i shkruajnė nė adresėn hashim.thaqi@pdk-ks.org, duke premtuar se do t’i pėrgjigjet secilit.
“Pėrderisa po pėrgatitemi pėr takimin final nė fund tė kėsaj jave nė Vjenė, ėshtė tejet e rėndėsishme qė qytetarėt e Kosovės tė jenė pjesėmarrės aktiv nė kėtė proces tė rėndėsishėm, tani kur jemi nė prag tė jetėsimit tė vullnetit tonė pėr Kosovėn e pavarur dhe sovrane”, thuhet nė deklaratėn e tij.
Ai ka saktėsuar se qyetarėt mund t;i shkruajnė suke filluar nga sot, deri mė 15 mars dhe se ai, me ekipet e tij profesionale, do tė p[ėrgjigjet nė pyetjen e dėrguara me email.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
fisniku
Postuar nė: 09.03.2007, 21:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Ska bre me Hashimin hallall i kofte,veq kush ja ka inati munet me fol keq per to se veq ideja te reja ka ai njeri.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
harabeli1
Postuar nė: 10.03.2007, 05:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 50
Antari Nr: 4632
Bashkangjitur: 12.12.2006eshte per t'u cmuar lart nje veprim i till!
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 13.03.2007, 17:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007vallahi me nbehet shum qefi kur shoh nje politikan shqipetar qe eshte kaq transparent me elektoratin dhe popullin e tij.gjynah mos me u votu ki njeri

rofshin THACAT kudo qe jan (hashim, Menduhi, Rasmi thaci- Cima, )


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 13.03.2007, 17:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007vallahi me nbehet shum qefi kur shoh nje politikan shqipetar qe eshte kaq transparent me elektoratin dhe popullin e tij.gjynah mos me u votu ki njeri

rofshin THACAT kudo qe jan (hashim, Menduhi, Rasmi thaci- Cima, )


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio