Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Ali Ahmeti takon Van der Shtulin per ta mar UEJL-n
genc gashi
Postuar nė: 10.03.2007, 15:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006Nė zyrat e BDI-sė, nė Tetovė, Kryetari i Bashkimit Demokratik pėr Integrim z. Ali Ahmeti ka zhvilluar njė takim pune me z.Van der Shtul.

Kryetari i BDI-sė z.Ali Ahmeti njoftoi mysafirin pėr angazhimin e tij dhe tė BDI-sė pėr zhvillimin e arsimit nė Maqedoni nė veēanti pėr arsimin sipėror dhe legalizimin e Universitetit tė Tetovės. Ai me kėtė rast theksoi se pėrkrah depolitizimin e arsimit dhe bashkėpunimin nė mes universiteteve nė rajon nė veēanti nė mes tė UT dhe UEJL.

Tė dy palėt u dakorduan qė arsimi duhet tė depolitizohet ( Paska harruar Ali Ahmeti se USHT-ja para nje viti u shendrua ne Shtepi Kercovare dhe punesoi edhe loparet e Zajazit) dhe vazhdimisht tė punohet nė ngritjen e standardeve profesionale nė tė mirė tė arsimimit sa mė kualitativ tė gjeneratave tė reja.
Z. Van der Shtul shprehu mirėnjohje (edhe pse vetem me fjale se nuk i beson me) pėr angazhimin e Ali Ahmetit dhe konceptin e BDI-sė pėr arsimimin dhe edukimin e gjeneratave tė reja.

Ali Ahmeti ende nuk e ka kry Fakultetin ndersa bisedon per arsimin dhe edukimin e gjeneratave te reja kjo pune i vjen "Kur biri i tregon babes mexhet e Ares"
Te bisedosh per arsimimin e gjeneratava ndersa vete je TUP eshte ne shekullin 22 dhe pikrisht ketu ne Maqedoni


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
aristoteli
Postuar nė: 10.03.2007, 16:58
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006 Citim (genci-2 @ 10.03.2007, 15:50)
( Paska harruar Ali Ahmeti se USHT-ja para nje viti u shendrua ne Shtepi Kercovare dhe punesoi edhe loparet e Zajazit)

Pro ketij mendimi.


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 10.03.2007, 18:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Univerzitetet e Tetoves nuk jane prone as e BDI-se e as e PDSH-se, nese me veprimet e tija Ali Ahmeti ka bere gabime ( BDI-ja nuk ka tubuar e as ka punesuar persona vetem te Kerēoves por edhe nga tjera qytete te Maqedonise) ateher nuk eshte arsyetim qe PDSH-ja te sillet ne te njejten menyre sepse shkon ne dem te arsimit.
Nuk i kuptoj keta politikanet tane qe kane familje,dhe qe mendojne te jetojne aty, ku mendojne ti shkollojne femijte e tyre???, Interes i te gjitheve Shqiptarve eshte qe ne USHT dhe ne UEJL te kete cilesi ne proēesin mesimore, nuk kemi kuadro as edhe per cikle dyvjeēare e per me large mos pyesim,,,,,
PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 11.03.2007, 16:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007O genci-2 o injorant po ku e din ti se a ka kry fakultet Ali Ahmeti apo jo tash qe eshte Ali Ahmeti i Kercoves,Kercovaret as duhet me kry fakultet as sen e more katastrof mos fol vetem ne menryr partiake se mare duhet me te ardh kense po qeli une ndonje tem bre injorant i felliqur.
Biografin e Ali Ahmeti do ta kishte qef c do kush ta kishe po ja qe rrall nana bon asi burri.
Kur te folesh per Ali Ahmetin duhesh te dalesh publikisht e nese te intrson ma shume shume kisha pas qef mu njoftu edhe me ty edhe me ATC edhe Uskanen
PM
Top
V..I..R..U..S..I
Postuar nė: 15.03.2007, 18:13
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 4656
Bashkangjitur: 14.12.2006eeeeeeee ali ahmeti ali ahmeti rralle te takohet kesi burriiiiiiii o popull i felliqur
PM
Top
sulltana
Postuar nė: 07.05.2008, 18:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 221
Antari Nr: 15083
Bashkangjitur: 19.04.2008Nuk e di a i ka rrėfyer se si i kullot dhent tė shtunave e tė dielave, si i mjel Ali Ahmeti! Mjerisht nė qershor kur qethen e kishin ftuar argatėt tė qethė njė dash dhe ai duke dashur tė tregoj se ėshtė i shpejt ia kishte pre testiset!

Nga inati kishte kapur tė mjel gjoja se e ka profesion, dhe pa e kėqyr mirė kishte kapur cjapin. Shtėrngo e shtėrno pėr b...ve, nuk kishte nxjerr pikė tambli.

E po ēa tė boj kur Ramiu nuk i kullot mirė kishte thanė !

Ndoshta kėto tema ia tregon edhe Shtulit Ali Ēobani!
PMUsers Website
Top
sulltana
Postuar nė: 07.05.2008, 18:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 221
Antari Nr: 15083
Bashkangjitur: 19.04.2008 Citim (filozofi @ 10.03.2007, 16:58)
Pro ketij mendimi.

Ėshtė e vėrtetė e pakontestuar.

Por Sadi bekteshi tregtari ka punėsuar gjithė bozaxhit e Tetovės dhe Gostivarit !
PMUsers Website
Top
levizja
Postuar nė: 07.05.2008, 18:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 15188
Bashkangjitur: 26.04.2008EDHE UNE JAM PRO MENDIM ASHTU ESHT
PM
Top
progres
Postuar nė: 07.05.2008, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 662
Antari Nr: 10315
Bashkangjitur: 18.10.2007 Citim (genci_tet @ 11.03.2007, 16:59)
O genci-2 o injorant po ku e din ti se a ka kry fakultet Ali Ahmeti apo jo tash qe eshte Ali Ahmeti i Kercoves,Kercovaret as duhet me kry fakultet as sen e more katastrof mos fol vetem ne menryr partiake se mare duhet me te ardh kense po qeli une ndonje tem bre injorant i felliqur.
Biografin e Ali Ahmeti do ta kishte qef c do kush ta kishe po ja qe rrall nana bon asi burri.
Kur te folesh per Ali Ahmetin duhesh te dalesh publikisht e nese te intrson ma shume shume kisha pas qef mu njoftu edhe me ty edhe me ATC edhe Uskanen

Genci_tet

Ku e lexove biografin e Ali Ahmetit ne zyrat e KOS-it a??
UEJL-i u be ne kohen e PDSH-se,investim gjigand per shqiptaret dhe sot UEJL-i eshte shembull i arsimit si me infrastruktur,arsim,siguri.
Mos pi shume BOZ se tbon zarar.Klm
PM
Top
sulltana
Postuar nė: 07.05.2008, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 221
Antari Nr: 15083
Bashkangjitur: 19.04.2008Ali Ahmeti si injorant qė pėrsėriti nė gjinaz aq mundet dhe di. Por ky Menduh Thaē Domazeti i Kosovės nė Tetovė, pėrse i ėshtė qepur si rriqėr Grujeskit dhe e ka bė sikur kushedi kush ėshtė ! Po peder bre ėshtė Grujeski. Gruaja e parė prandaj i iku. pastaj ka dashnor !

Gjith ajo hajgare qė bėhet nga PDSH se do tė jenė nė koalicion me VMRO sėrbobullgare qė bėjnė makoshurrėn e shkinokaurrisė !
PMUsers Website
Top
progres
Postuar nė: 07.05.2008, 18:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 662
Antari Nr: 10315
Bashkangjitur: 18.10.2007 Citim (sulltana @ 07.05.2008, 18:33)
Ali Ahmeti si injorant qė pėrsėriti nė gjinaz aq mundet dhe di. Por ky Menduh Thaē Domazeti i Kosovės nė Tetovė, pėrse i ėshtė qepur si rriqėr Grujeskit dhe e ka bė sikur kushedi kush ėshtė ! Po peder bre ėshtė Grujeski. Gruaja e parė prandaj i iku. pastaj ka dashnor !

Gjith ajo hajgare qė bėhet nga PDSH se do tė jenė nė koalicion me VMRO sėrbobullgare qė bėjnė makoshurrėn e shkinokaurrisė !

I hine llugave keq o Sulltan,do pune nuk i di,prandaj mos fol.
Stafi mbyllni temen tamam politike,se ate sondazhin e bot K.O.
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 07.05.2008, 18:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007 Citim (genci-2 @ 10.03.2007, 15:50)

Ali Ahmeti ende nuk e ka kry Fakultetin ndersa bisedon per arsimin dhe edukimin e gjeneratave te reja kjo pune i vjen "Kur biri i tregon babes mexhet e Ares"
Te bisedosh per arsimimin e gjeneratava ndersa vete je TUP eshte ne shekullin 22 dhe pikrisht ketu ne Maqedoni

kjo me pelqeu ... dhe gjithmon me ka pelqyer :)

ke te drejte


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
sulltana
Postuar nė: 07.05.2008, 18:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 221
Antari Nr: 15083
Bashkangjitur: 19.04.2008 Citim (progres @ 07.05.2008, 18:36)
I hine llugave keq o Sulltan,do pune nuk i di,prandaj mos fol.
Stafi mbyllni temen tamam politike,se ate sondazhin e bot K.O.

Progres, unė vėrtet hy llugave ama shkarravina dhe gabime drjetshkimore nuk bėj. As mashtrime. Flas pėr atė qė e di saktė. Dhe Abaz Gjukellin e di se sa herė pėrshurreshte nė Zabel !
PMUsers Website
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio