Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Legalizimi i Eutanazise?
Uskana2006
Postuar nė: 12.03.2007, 17:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Nėpėr spitale shpesh me vjete qėndrojne ne shtrat persona qe vuajnė nga sėmundje te ndryshme dhe qė nuk kane gjasa te sherohen. Ne keto raste vuajne edhe tė afėrmit e tyre mirėpo edhe vete personat e sėmure.Nderprerja e terapise sanksionohet si nje krim. Ne botė ne kohėt e fundit ka kėrkesa pėr legalizimin e eutanazisė.[B]
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio