Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> FEMRAT E UEJL-it, DEGJENERIM
Petriti_Ilirides
  Postuar nė: 12.03.2007, 23:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006Hmm cka nuk shofin tjeret?

Dy Makro nga Tetova disponojn me studente te reja shqiptare qe studjojn ne uejl.
Numri i ktyre vajzave nuk dihet po eshte shum i madh. Ne publik kta femra behen te ndershme ndersa kur ju ben telefon makroja regullohen e shkojn te klientet sidomos te "EMKA"qe gjindet afer 100 metra larg kampusit.

Si me ndal ket fenomen! C'ka u be me nderin shqiptar!
Baballaret ne besim i lejn vajzat e tyre te banojn ne Tetove !!!!!!!!!!!!

Kush e ka fajin !

Nje keshill djemve - mos i besoni femres kur thot 'jam e ndershme" , benja gjitha testet , sepse ato punen e tyre e bejn diskret.


Per femra qe kena pas mendim te mire hmm ma vone i njoftem kush jan , Sillen arogante kur ju afrohet naj djal i ri , behen sikurse skan fol me djem asniher , rrin vetem me shoqe , ndersa naten me burra te moshuar.
PM
Top
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 12.03.2007, 23:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006p.s e kam pare me syte e mi.
PM
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 13.03.2007, 17:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006me respekt nga une si moderatore per ty petrit "vezhguesi" a nuk ke pune me te rendesishme e te shkruash per kete qe nuk te hyne ne pune. une nuk te njoh dhe as nuk dua te njoh po bur i ke then vetit dhe nuk ben te merresh me thashetheme dhe tek e fundit nuk je ti kompetent te ndryshosh kete gjendje ehde pse une dyshoj shume se eshte e vertet. kush je ti te ndryshosh kete situat. pastaj nese kjo eshte e vertete secila prej tyre femrave te pakten ka disa KG tru ne koken e vet dhe nese i konvenon asaj ashtu cfare derti ke ti se ku shkojn ato "femra te degjeneruara".

shif njeri punen tende mos u merr me sende te kota.


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 13.03.2007, 17:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (Petriti_Ilirides @ 12.03.2007, 23:13)
Hmm cka nuk shofin tjeret?

Dy Makro nga Tetova disponojn me studente te reja shqiptare qe studjojn ne uejl.
Numri i ktyre vajzave nuk dihet po eshte shum i madh. Ne publik kta femra behen te ndershme ndersa kur ju ben telefon makroja regullohen e shkojn te klientet sidomos te "EMKA"qe gjindet afer 100 metra larg kampusit.

Si me ndal ket fenomen! C'ka u be me nderin shqiptar!
Baballaret ne besim i lejn vajzat e tyre te banojn ne Tetove !!!!!!!!!!!!

Kush e ka fajin !

Nje keshill djemve - mos i besoni femres kur thot 'jam e ndershme" , benja gjitha testet , sepse ato punen e tyre e bejn diskret.


Per femra qe kena pas mendim te mire hmm ma vone i njoftem kush jan , Sillen arogante kur ju afrohet naj djal i ri , behen sikurse skan fol me djem asniher , rrin vetem me shoqe , ndersa naten me burra te moshuar.

petriti ore ti djalosh...vlla sot jetojm ne demokracij ku cdo ksuh mund te beje ate qe e don ok ...

Pa benu i realt nese ty te jepet mundesija te kalojsh nje nate me keta femra " te degjeneruara " me siguri se do kishe than POOO

Ne djemt e kemi nje problem duma qe te kemi nje Backgraund me femrat e per gruan ton te ardheshme duam te jete e persosur dhe 100% e ndershme...
hsahaha
mos haro cka do bojsh do te bajn

Por mir ta tha delciusi ti nuk je kompetent me i zhduk keta dukuri..e asnjeri prej neve nuk jemi kompetent me iu zhduk keta dukuri bre njeri


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 13.03.2007, 17:59
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007pershendetje...
i nderuar moderator delicious_as_me,
nuk me pelqen menyra e juaj se si shpreheni...
te paraqitesh ne forum nje dukuri negative qe ka filluar te paraqitet ne shoqeri nuk eshte gje e keqe, dhe nuk eshte se i sheh punet e tjereve.
nese nisesh ti nga kjo, atehere edhe puna jote si moderator atehere nuk duhet te kryhet...
pse ti shikon se kush cka shkruan...???
gjerat e ketilla, pra keto dukuri negative, jo se ndokush mund t'i ndal, por eshte mire te os perkrahen...

ulqinaku,
ndoshta eshte ashtu si thua... dhe eshte e vertete se nuk mund t'i ndalim...mir ama a duhet te rrijme indiferent ndaj ketyre dukurive...
shume mire e ke thene: cka te besh edhe ta bejne...
andaj, pranon ti qe t'ia besh ndokujt qe pastaj ta bejne ty???
andaj nisu nga vetja... freno deshiren tende te jesh me nje vajze te tille...----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 13.03.2007, 18:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007hey more orfe
po mir thua te rim indiferent dt.th i shty hundet atje ku nuk duhet...
ne gjith djemt duam qe te bejm dhe te knaqim epshet tona por nuk duma te na e bejne eh bile vallahi keshtu nuk ka

Mendoj se nuk ja vlen me shum te komentojm


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 13.03.2007, 18:09
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007lexo edhe njehere postimin tim...se e paske lexuar me nxitim vec e vec te me citosh...


kalo bukur ulqinaku


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
juristja_21
  Postuar nė: 13.03.2007, 18:38
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 6305
Bashkangjitur: 13.03.2007Nuk e di pse e lidhni kėtė ēėshtje me Universitetin? Ky institucion edukativo-arsimor nuk ka asēfar lidhje me atė se ēfar karakteri kanė studentet e tij. Fundja ajo ėshtė ēėshtje thjesht personale, kėto femra qė pėrhapin kėtė dukuri degjeneruese pėr shoqėrinė nuk d.m.th se tė gjitha janė studente tė Uejlit.... Mund tė jenė edhe tė ndonjė Universiteti tjetėr apo edhe thejsht tė mos jenė fare nėpėr kėto institucione edukativo-arsimore.
Pėrshėndetje!


----------------------------------------
Wherever you are I will be here waiting for you...
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 13.03.2007, 19:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Dobesi e madhe eshte te merremi me tema te ketilla, ēdo person ne moshe madhore eshte pergjegjes vete per aktet qe i bene ne jete. Kush jemi neve qe te percaktojme rregullat morale. Si njerez te civilizuar qe pretendojme se jemi duhet te mos merremi me kesi gjerash, ēdokush nga neve kemi motra dhe ne kete moment te duhur nuk dijme se ku gjinden,,,, prandaj,,,,,,
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 13.03.2007, 20:22
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007uskana,
nuk eshte dobesi e madhe te bisedosh per nje dukuri negative... me dobesi eshte kur e pranon ate degjenerim ne emer te civilizimit...


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 13.03.2007, 21:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Nuk them qe eshte ok kjo qe po bejne, mbase ne fund te fundit eshte vendimi i tyre...mirpo duke konsideruar faktin qe shumica e prinderve ne Maqedoni kane nje te ardhur shume te vogel dhe ti permbushin deshirat/nevojat e femijve nuk eshte e lehte.Ndoshta ndonjera e ben vetem per ceshtje financash, ku ta dish?! Nje gje e tille ne perendim njihet si escorting. Para ca kohesh pata rastin ta lexoje nje artikull ku nje nene e dy femijeve dhe grua e martuar per x shkaqe nuk kishte mund te gjeje pune, ne nje website qe kishte pare, filloje te punoje si nje vajz escort dhe paguheshte 8000 Euro ne muaj! Paramendoni. Ndersa burri i saj ishte ok sepse nuk kishin rrugdalje tjeter. Kuptohet qe punen e saje nuk e kishte bere publike per x shkaqe.

Tashi kur lexova lexova temen, ndoshta dhe kto vajza ikin per te njejtat shkaqe, ose ka prej tyre qe skan hic aspak respekt per trupin e bredhin andej e kendej. Nuk e di, vetem se ky veprim nuk duket i pelqyeshem, nqs kane vetem pak respekt per veten, per familjen, femijt e x zotriut nuk besoje qe do vazhdonin, ama.....nejse


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 13.03.2007, 21:32
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Me sa kam ndegjuar une keto vajza nuk dalin ne Motel EMKA mirpo ata rin ne kapmusin Universitar ku per te hyre ne kete kampus duhet te 500 denar sigurimit ti japish per te hyre dhe per te bere qejfe me femnat (studentet) qe kane ardhur per kete qellim te shkaterimit te institucionit.
Dhe shpresoj se Rektorati te mare parasysh kete te konsultohet me sigurimin qe lejojn lloj lloj tipash nga rruga qe hyn ne UEJL per te shfryetzuar kampusin si BORDEL.


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 13.03.2007, 22:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006Ky eshte forum edhe mund te diskutohet gjithcka (moderator).

Kėtė e shkrujta per vllezrit shqiptar , te kene kujdes mos ti besojn cdo femre.
Une e kam pare me syte e mi se ndryshe as qe do e kisha cek , i njoh personalisht femrat dhe para nesh dmth shoqris shiten shum te ndershme.

Dhe nuk duhet te lejohet qe ne kampus te hyje cdo njeri .
PM
Top
V..I..R..U..S..I
Postuar nė: 14.03.2007, 00:10
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 4656
Bashkangjitur: 14.12.2006pershndetje [er te gjithe

ne vecanti per ty petrit

do doja qe te thoja se kjo dukuri apo si te them kjo pune e pa ndershme egziston qe moti dhe e ke ku te shkosh ne te gjitha vendet e botes, ka kesi soj vajzash ne te gjtih univerzitet e botes po mire tha DELICIOUS se nuk eshte pune as e ytja e as e imja se nese ju bie mire atyre vajzave le te shikojne hesapet e veta dhe le te vazdhojne si te dojne se ne nuk mund ti ndalim dhe se nuk do te ndalet kurre...

pershendetje ...
PM
Top
studenti pr
Postuar nė: 14.03.2007, 01:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 3229
Bashkangjitur: 09.10.2006Pejtohem plotesisht me temen qe eshet hapur dhe e pergezoj pertritin per kete gje, pasi edhe ky diskutim qe behet ketu eshte nje form e luftimit te kesaj dukurie... mendoj qe dukurit negative duhet te luftohen ne menyra te ndryshme dhe mos perkrahen asesi sepse duke i perkrahur ato mundet te marrin permasa shum te medha....pra me mire te parandalohet nje gje se sa te sherohet.... keto dukuri duhet te flaken me nje her nga nje shoqeri e ndershme pasi se kan vendin aty...nje fjal thot bie nje budall e prish nje muhall....pra nese ne lejojm qe ne mesin ton te kete dukuri te kesaj natyre do permbysemi te gjith...mos harroni qe anija permbyset edhe nga nje vrim e vogel prandej mendoj qe ne nuk duhet te lejojm qe te hapet kjo vrim qe te na permbys te gjithve...


----------------------------------------
Llogaritni veten para se te llogaritni!!
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio