Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Kerkoj kenge....
Alboss15
Postuar nė: 13.03.2007, 23:11
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 5687
Bashkangjitur: 08.02.2007A ka kush kengen(ne te vertete nuk eshte kenge apo eshte kenge pa tekst smil3dbd4d6422f04.gif ) Eshte me qifteli dhe vetem me qifteli, nuk me kujtohet emir i atij qe i bie qiftelise por eshte kenge shume e mire. Ai eshte nje mjeshter i vertete i qiftelise. Nuk eshte kenge e vjeter popullore, bile eshte e re ka dalur ket vit ne RTK. Nuk ja di emrin smil3dbd4d99c6eaa.gif

Edhe nje kenge e Mahmut Feratit dhe Shyhrete Behlulit, kenga me e re qe esht dal, edhe ajo ka dalur ket vite para pak javesh... por nuk ja di titullin me falni shume !!

Dhe me ne fund kengen e Shkurte Fejzes e cila quhet Mora Fjale...

Ne qofte se dikush mund te me ndihmoj dhe ti plotesoj se pakten nje nga keto kerkesa i falenderohem shume !
PM
Top
Amir
  Postuar nė: 14.03.2007, 16:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Shkurte Fejza Mora Fjale kengen e ke ketu -->> Mora Fjale mp3 <<--
Dhe ne linkun tjeter i ke kenget e Mahmut Feratit me Shyhreten, te rejat edhe te vjetrat
-->> Shyhrete & Mahmut <--

ndersa per muziken qe e kerkon me qifteli, si veshtir ta gjejsh sepse ka shum instrumentale ne at stil dhe ti nuk ja din as emrin e instrumentalistve e as kenges. smil3dbd4dbc14f3f.gif

Tung


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 14.03.2007, 23:44
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Ne shumicen e rasteve Vrej gjithnje per ndonje program apo me shum per ndonje muzik gjithmon ne ndihme ju vjen Administratori Amir. Vertet je duke kry nje pune te madhe.

e tani kalofshi mire :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
astriti
Postuar nė: 15.03.2007, 00:47
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 6331
Bashkangjitur: 15.03.2007kerkoj kengen e PIRRO QAKOS -- O MOJ E DASHURA IME
nese ka mundesi kush me gjet Ju FLm shum ni kaffe boxh jau kam smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 15.03.2007, 02:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Ne kite link munesh me pa video klipin e asaj kenge e per me download nuk e di a munesh veq per me degju po.

Pirro Cako - Dashuria Ime
Ndosha po thom te kryn sa do pak pune.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
vedat.xh
Postuar nė: 15.03.2007, 12:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 74
Antari Nr: 5270
Bashkangjitur: 16.01.2007Reklamimi i faqeve tjera nuk eshte i lejuar.
Staffi


----------------------------------------
JO NEGOCIATA
VETĖVENDOSJE!
PMUsers Website
Top
astriti
Postuar nė: 15.03.2007, 14:11
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 6331
Bashkangjitur: 15.03.2007 Citim (fisniku @ 15.03.2007, 02:29)
Ne kite link munesh me pa video klipin e asaj kenge e per me download nuk e di a munesh veq per me degju po.

Pirro Cako - Dashuria Ime
Ndosha po thom te kryn sa do pak pune.

Flm shum per kengesn FSINIK, ama une dashta MP3 sepse vidon e kam par, ama dashta muziken MP3, ok flm ama nese e gjan kush t'ma qet ketu PRRO QAKTON - DASHURIA IME
PM
Top
Bulba
Postuar nė: 16.03.2007, 09:40
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 16
Antari Nr: 4907
Bashkangjitur: 26.12.2006kerkoj kengen e Sinan Vllasaliut - E kerkova boten skaj me skaj
besoj se do me ndihmoni
PMIntegrity Messenger IM
Top
Bulba
Postuar nė: 16.03.2007, 09:59
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 16
Antari Nr: 4907
Bashkangjitur: 26.12.2006dhe nese mundet ma shum nga MERITA HALILI
PMIntegrity Messenger IM
Top
leonardemini
  Postuar nė: 16.03.2007, 18:38
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 3239
Bashkangjitur: 10.10.2006Ju pershendes te gjithve


Amundet dikush me ma gjet Albumin e Nazmi Makrecit-Te Stacioni Vjeter e me radh Kenget tjera se me ka mar malli me e ngju
PM
Top
klanizemunit
Postuar nė: 16.03.2007, 21:38
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 1108
Bashkangjitur: 03.05.2006nesedoni keng beni download LIMEWIRE dhe i gjeni te gjitha me leht e me shpejt
PMMSN
Top
Bulba
Postuar nė: 18.03.2007, 01:02
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 16
Antari Nr: 4907
Bashkangjitur: 26.12.2006 Citim (klanizemunit @ 16.03.2007, 21:38)
nesedoni keng beni download LIMEWIRE dhe i gjeni te gjitha me leht e me shpejt

une kerkoja kengen e Sinan Vllasaliut - E kerkova boten skaj me skaj

a sa per verejtje ti klanizemunit apo ndryshe i quajtur "Zemunski Klan: band mafioze e serbis ne krye me tashme te burgosurin LEGIJA e cila asht e shkatrume deri ne temel" hahaha, dije se ne LIME WIRE egzistojn reth 15 keng te sinanit, i cili ka mbi 60 keng kupton e ma pak te ndonje kengetari tjeter,
une bera nje kerkes, tash ky forum sic dihet asht nje nder forumet me te vizituara ne trevat shqiptare dhe besoj se do me ndihmoj reth kesaj deshire OK
PMIntegrity Messenger IM
Top
Amir
Postuar nė: 18.03.2007, 02:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Se shpejti keto kenge do ti publikojme ne faqe.
smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
tikki
  Postuar nė: 18.03.2007, 16:56
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 5452
Bashkangjitur: 25.01.2007
naj instrumental i dhimshem, turqisht apo ndryshe kryesore pa text mu kon se do shokt e mi po lypin me knu diqka per dashni e thash ti nimoj najsen sa i perket instrumentalit.

nese din dikush naj link per kto let i postoj plz..
PMEmail Poster
Top
Amir
Postuar nė: 18.03.2007, 17:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004

----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio