Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A vjedh Unioni Studenteve ne UEJL?
Driton99
Postuar nė: 24.04.2006, 21:04
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 998
Bashkangjitur: 11.04.2006Po perflitet shume se UNIONI STUDENTEVE (aktual), po merr "provizion" nga shume tendera ce kane te bejne me studentet, si psh. EuroTripi, Fotografimi i Absolventeve , dhe ka fjale ce ne cdo PARTY ka terhek me shume para se sa i ka paguar ARTISTET.

A mendoni se eshte reale ce fotografimi per 1 absolvent te kushtoj 600 denar?
Dhe a mendoni se eshte fer ce 4 perfaqesues te Unionit te Studenteve te shkojne
falas ne EUROTRIP?
Pse unioni studenteve aktual nuk ka kurfar transparence lidhur me shpenzimet e tyre?

Tashme Unioni Studenteve aktual me 1 qershor do ta mbarroj mandatin gje ce na gezon te gjitheve tej mase, por fatkeqesisht do te shkojne pa u PERGJEGJUR lidhje me keto ceshtje.
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 24.04.2006, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Te gjithe po qajme, per Unionin (aktual) te Studenteve....hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahaahahah.....per mua kjo teme me duket si pa lidhje,,,por nejse mo....
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio