Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A mendoni se lakureqesija dhe grimi ka nise...?
TONI-TE
Postuar nė: 22.01.2009, 13:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 281
Antari Nr: 19499
Bashkangjitur: 12.01.2009
A mendoni se lakureqesija dhe grimi ka nise te teprohet te vajzat e reja shqiptare?
Une mendoj se po, ju jepeni mendimin tuaj,kalofshi sa me mire.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio