Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Henry:Nė Arsenal Perjete!
fancy_boy
Postuar nė: 14.03.2007, 23:56
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Pasi e kishte rinovuar kontratėn
vitin e kaluar me Arsenalin deri mė 2010, Thierry Henry ka bėrė tė ditur se dėshiron qė karrierėn ta pėrfundojė me Gunners. "Nė
Francė dhe nė Spanjė flitet qė unė do tė largohem nga Arsenali, por njė gjė tė tillė nuk do ta bėj kurrė. Do tė mbetem kėtu pėrjetė", ka deklaruar golashėnuesi francez pėr tabloidin anglez "The Sun". "E dua kėtė skuadėr dhe tifozėt e saj dhe e mbėshtes trajnerin Wenger 100%. Kur e kam nėnshkruar kontratėn, pata thėnė qė nuk do tė luaj kurrė pėr asnjė tjetėr skuadėr", ka pėrfunduar Henry.

Pėr sulmuesin e Arsenalit njė kohė tė gjatė ėshtė interesuar Barcelona.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio