Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A duhet tė lirohet menjeher Albin Kurti..?, Burgjet politike ne Kosove.
 
A duhet te lirohet menjeher Albin Kurti ?
1. Po ? [ 7 ]  [58.33%]
2. Jo ? [ 5 ]  [41.67%]
3. Nuk e di ...? [ 0 ]  [0.00%]
Gjitėsejt vota: 12
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
vedat.xh
Postuar nė 15.03.2007, 12:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 74
Antari Nr: 5270
Bashkangjitur: 16.01.2007Ju lutem te diskutojme per gjendjen e rende politike ne Kosove, kjo gjendje e rende eshte ne demin e korrizit te Shqiptareve, edhe kesaj rradhe te huajt duan te vendosin stabilitet ne rajon ne korrizin tone, ju lutem te diskutojme per kete.
Krahas kesaj ju ftoj te votojme per lirimin e aktivistit politik te ēeshtjes shqiptare Albin Kurrti, dhe te gjithe te burgosurve politik te tjere qe ekzistojne ne Kosove, bile disa prej tyre edhe me urdhera politik te Serbise, siē eshte rasti i shume pjesemarresve ne aksione kunder Milicise dhe ushtrise kriminale Serbe.

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 73 )
Datotekat e bashkangjitura  FreeAlbinKurti.jpg


----------------------------------------
JO NEGOCIATA
VETĖVENDOSJE!
PMUsers Website
Top
shkupjani
Postuar nė 15.03.2007, 12:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 5944
Bashkangjitur: 19.02.2007nje minut nese rrin ne burg Albin Kurti eshte nje humbje e madhe per kosoven ne vecanti e per kombin shqiptar ne pergjithesi Albini duhet te lirohet sa me shpejt qe eshte e mundur.Mirpo megjithate aktivitetet e levizjes VETEVENDOSJE ! nuk ndalen nga bijt dhe bijat me te mir te kombit .
ta kemi parasysh REVULUCIONET NUK KTHEHEN PRAPA.
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio