Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> SI MUNDĖ TĖ DILET NGA KY QORRSOKAK POLITIK, DEBATE DHE MENDIM
studenti_uejl
  Postuar nė: 16.03.2007, 21:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 157
Antari Nr: 1155
Bashkangjitur: 16.05.2006Pershendetje kolege te nderuar tema ime eshte se SI MUND TE DILET NGA KY QORSOKAK POLITIK qe une mendoj se partite politike shqiptare gjenden ne nje qorsokak politik ngase cdo dite e ma shume urehen njera me tjetren une mendoj se ata kane ngelur si gomari me nje kembe ne balte dhe me tjetren ne ajer duke mos levizur as para e as prapa menyra sipas mendimit time per te dale nga ky qorsokak politik eshte te shtrin doren e njerit tjetrit duke i lene interesat personale dhe duke menduar pak per popullin qe ua dha besimin, mjaft me jemi vrare ne mes veti mjaft jemi urejtur ne mes veti tani eshte koha e qe te jemi te bashkuar dhe te luftojme ne menyre diplomatike per ato te drejta qe na takojne per ndryshe jam i sigurte qe nuk do te kemi zgjedhjen e ceshtjes shqiptare ne Maqedoni

Te ndreuar kolege jepni mendimin tuaj per kete ceshtje aktuale qe po ndodh.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Amir nė 17.03.2007, 02:03
PM
Top
V..I..R..U..S..I
Postuar nė: 17.03.2007, 00:21
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 4656
Bashkangjitur: 14.12.2006pooooooo nuk eshte pune e jotja o i nderuar e shume i rrespektuar

peshndetje [per tyyyyyyyyy shumeeeeeeeeee
PM
Top
Catch me if you can
Postuar nė: 17.03.2007, 00:24
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 5974
Bashkangjitur: 21.02.2007Shum mire koleg i dashur. po a bohet toka me qiellin bashk aq edhe partite nermjet veti
Tung kalofshi mire pershendetje per VIRUSIN
PM
Top
V..I..R..U..S..I
Postuar nė: 17.03.2007, 00:27
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 4656
Bashkangjitur: 14.12.2006
O i nderuar ato jane vetem urrejtje politike ejo si mendon ti ne pramp jemi shqiptare jemi vellezer te nje gjaku dhe te nje kombiiii te gjithe jemi se bashku kur te vie puna me thelle siq ishte lufta e 1998 dhe 2001 ne maqedoni por tani kjo eshte vetem nje urrejtje politike se kushte jete ne qeveri e kush do te ngele jashte keto pune i ka politika o i nderuar ndersa per te punuar per shqiptaret secili qe do te jete ne pushtet do te mundohet te punoje per te miren e shqiptareve pa dyshim se sa ka force dhe se sa do te mundet ai prap do te ndihmoje ...

kaloni mire ....

pershndetje per ty i nderuar mirepo te them edhe njehere se kjo nuk eshte pune as e ytja e as e imja dhe se kjo asnjehere nuk do te rregullohet.....
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 17.03.2007, 02:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Konkurrenca politike eshte ne te gjitha skajet e botes e tille qe ka "fyerje" publike njeri kundrejt tjetrit e keshtu me rradhe,por ne te vertete ata jane miqte me te mire ne mes veti.Qeni qe leh nuk han thot populli,e njejta edhe me keto.sikur t'i kishin punet ne rregull,te mos ishin te dhene pas vjedhjes se popullit,me fjale edhe le te shkoqen krejt,por ja qe ate qe duhet e kane nen nivel nen 0 e ate tjetren ne nivel maksimal.Perderisa te mos nderrohen kreret partiake,e antaret partiak,nga gusaret qe jane tash ne te tjere qe do te punojne per popull me plotkuptim te fjales,asnjehere nuk do kete permiresim.Sepse keto "fyerje" te tyre jane si nje konkurs,se cili prej tyre do t'a zhveshe e t'a varferon popullin e mjere me teper.
voto Gollubaret tgjen e Zeza dite,bahesh fukara per 24 ore,voto "trimat e Luftes" te gjen e njejta.Hyp se t'vrava zdryp se t'vrava i thone kesaj
me t'mira


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 17.03.2007, 14:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007eeee...me nje fjale e quajne politike


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio