Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kercenimi i Menduh Thaēit nga Cervenkovski!
Doruntina
  Postuar nė: 16.03.2007, 21:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Cfare mendoni per aktualitetin e diteve te fundit,kercenimin e "presidentit" Cervenkovski drejtuar z.Menduh Thaci me qellim likuidimin e tij dhe familjes te tij?!
PM
Top
Doruntina
Postuar nė: 16.03.2007, 22:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Un besoj se Brankoja do ta peson keq!!!!!!
PM
Top
dudo
Postuar nė: 16.03.2007, 22:33
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 27
Antari Nr: 4822
Bashkangjitur: 22.12.2006hahaha shum po tutet thaci haghaga aaaa aj hak e ka tuten prej shkive u msu me ali ahmetin e ka xhet mat vogel haghagaga mos u dhi thaci se kurxho nuk tbon
PM
Top
Doruntina
  Postuar nė: 16.03.2007, 22:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Jo or se nuk trembet Thaci nuk eshte ai frikacak e dyfytyresh edhepse sipas disaave eshte "MAFi"-(e pakuptimte).NUk eshte ai tradhtar e as nuk i ka cenuar kurre te drejtat e shqiptareve dhe gjithnje ka qen per progresin e shqiptareve dhe Maqedonise!!
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 17.03.2007, 00:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007haha sa shume interesante kjo eshte hajt te dalim ne gazeta,eshte njesoj si bexheti me zyberin shoke dhe miq te mocem po hajt dil ti qe te behem une,perderisa shtypi shkrune ata pin kafee se te njejte jane si HASA E HUSA.pralla te Thacit,Cervenkofskit,Gruefskit e Ahmetit rasva krejtve se sja vlejne per as nisen asnjeni perderi sa perzihen ne universitete kaq kisha per turpin aktual tonin
PM
Top
Catch me if you can
Postuar nė: 17.03.2007, 00:45
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 5974
Bashkangjitur: 21.02.2007Nuk mytet let SHQIPTARI
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 17.03.2007, 01:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007C'ka ketu te diskutohet. Nuk ia vlen ta vrasim mendjen as nje cik per keso gjerash, iu paska kercenuar keshtu dhe.....!!?? Burri qe esht burre nuk flet por vepron.


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 17.03.2007, 02:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Edhe me e vra,vaj halli a?pse,fundja nje hajdut me pak smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 17.03.2007, 03:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007 Citim (Senatori_TeT @ 17.03.2007, 02:57)
Edhe me e vra,vaj halli a?pse,fundja nje hajdut me pak smil3dbd4d4e4c4f2.gif

shume e vertete gjithashtu kjo qe e tha ky siper. tani jemi me shume se 7 milj. shqiptare. 70% te korroptuar dhe hajdute, keshtu qe edhe po qe se do e humbeshim nje, vaj halli. pune e madhe. aiiiiiii


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
the_bad_boy
Postuar nė: 17.03.2007, 03:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1534
Antari Nr: 5704
Bashkangjitur: 09.02.2007O ti senator, Si mund te thuash ashtu per njerin nder figurat me te shquara te historise se popullit shqiptar...
Menduh Thaci eshte personi qe gjithmone Branko Cervenkovskit i ka thene ne fytyre se eshte vrases serik i shqiptareve...e jo si dikush qe ben kili mili me brankon vetm e vetem per te hyre ne qeveri...
Edhe pse z.Menduh Thaci nuk u frigohet fjaleve te "presidentit"(shizofrenit)Branko Cervenkovski,ai ka vepruar shume mire qe ka publikuar fjalet e presidentit dhe ta dime se cfare presidenti kemi....Perderisa i kercenohet Menduh Thacit ai u kercenohet te gjithe shqiptareve...
NJE KOMB EKZISTON VETEM ATEHERE KUR FILLON TE SHQETESOHET PER FATIN E TIJ


----------------------------------------
"Njė komb ekziston vetėm atėherė kur fillon tė shqetėsohet pėr fatin e tij. "
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 17.03.2007, 03:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007 Citim (the_bad_boy @ 17.03.2007, 03:40)
O ti senator, Si mund te thuash ashtu per njerin nder figurat me te shquara te historise se popullit shqiptar...
Menduh Thaci eshte personi qe gjithmone Branko Cervenkovskit i ka thene ne fytyre se eshte vrases serik i shqiptareve...e jo si dikush qe ben kili mili me brankon vetm e vetem per te hyre ne qeveri...
Edhe pse z.Menduh Thaci nuk u frigohet fjaleve te "presidentit"(shizofrenit)Branko Cervenkovski,ai ka vepruar shume mire qe ka publikuar fjalet e presidentit dhe ta dime se cfare presidenti kemi....Perderisa i kercenohet Menduh Thacit ai u kercenohet te gjithe shqiptareve...


NJE KOMB EKZISTON VETEM ATEHERE KUR FILLON TE SHQETESOHET PER FATIN E TIJ

mos e merr ti afer zemre, se ai vetem shaka beri. pse or beni gallate per cdo shaka qe bejne te tjeret. nuk duhet te jemi te perpikte serioz ne cdo teme.

edhe te lus mbylle se sakat te bej!!! smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
the_bad_boy
Postuar nė: 17.03.2007, 04:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1534
Antari Nr: 5704
Bashkangjitur: 09.02.2007O ti hokatar nuk behet shaka me jeten e dikujt kur eshte ne pyetje..
A sa per cato fjalet "te lus mbylle se sakat te bej!!" do tu kisha lutur ta provosh..OK ta shohim se kush do te dal sakat.Te them edhe nje here se do te kisha dashur shuuuume te te takoj dhe te te tregoj se kush ke do ta len sakat....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Jashta temes, ju lutem jepni mendimin nese keni per teme, dhe diskutoni, nese jo tema do te mbyllet... nga Staffi.


----------------------------------------
"Njė komb ekziston vetėm atėherė kur fillon tė shqetėsohet pėr fatin e tij. "
PM
Top
GentIeman
Postuar nė: 17.03.2007, 05:12
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 4260
Bashkangjitur: 26.11.2006Mos ja zini per te madhe "Thaci Vojvodes", nuk ka lidhje ni dit del e shan, te nesermen del e lavdron... si me duket e pergatit fundin e vet smil3dbd4d99c6eaa.gif

 Citim
the_bad_boy:
O ti senator, Si mund te thuash ashtu per njerin nder figurat me te shquara te historise se popullit shqiptar...

Figur e shquar e historis per koruptim a? smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
The Heart Hold Answers The Brain Refuses To See...
PM
Top
fato1
Postuar nė: 17.03.2007, 09:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007hej ma mir eshte te largojn thacin e te lind nje konflikt i cili do te coj deri ne lufte ..se ma mir me nis nje luft se me jetu keshtu vallahi ..

pershendetje pe rgjith
PM
Top
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 17.03.2007, 10:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006Nuk mundem ta kuptoj si mund qe ti kercenohet shokut te tij Thaqit.
Kta jan loja politike per tja mar menden njerzve te thjesht e per te fituar votat.

Derisa ne Gostivar vriteshin e masakroheshin popullsia e civile e paarmatosur ne vitin 97 Thaqi hante e pinte me Cervenkovskin.

Te kisht desht ai ta likvidoj Thaqin moti de e kishte livkiduar , ai e vrau Trajkovskin e jo mo ni piun si Thaqi , e dime fort mire se chfar shteti eshte ky per shqiptaret , na vrasin ne menyr klasike edhe askush se ngrit zerin , sa per shembull mernja rastin e Kondoves ku e vrane njeriun tu flejt dhe para mediave thane se gjoja se viktima ka kris i pari.

Hapni syte o shqiptare. Secili shqiptar qe i pengon ktij shteti sllav likvidohet.

Po ishalla grat shqiptare me iniciativen e burrave shqiptar fillojn te lindin sa ma shum fmi , ta shtojm popullsin shqiptare edhe ti fitojm ndryshe , sikurse ne Kosov qe lindeshin nga 10 fmij edhe ja ku ariten .
Dhe mos u frigni per kushtet ekonomike , SECILI ME FATIN E VET.


http://video.google.com/videoplay?docid=-1...=gostivar&hl=en
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio