Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> doli sot numri 2 STUDENTITI SHQIPTAR, REVISTA STUDENTORE
sekret-84
Postuar nė: 17.03.2007, 00:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007TE NDERUAR LEXUES MEQE SHUM SHPESH ESHTE THENE SE REVISTA NUK DEL,DO DEL, SI DIHET A DO DEL
PO SOT ME 16 MARS USSHM NXORI NUMRIN DY TE REVISTES STUDENTI SHQIPTARE E CILA NE KRAHASIM ME NUMRIN E KALUAR KISHTE KODRA SOT ME RA NE DORE PERDERISA ANTARET E USSHM PO SHPERNDANIN REVISTEN TE FSHMN PO SA DOLA NGA LIGJERATAT E PASH E MORA E LEXOVA DHE SHIHET QERTE PUNA E TYRE.NUK JU DHA SHKAS PER TE BE BLLA BLLA USSHM BESNIK NDAJ STUDENTEVE DERI NE FUND PO JU QENDRON.MBI GJITHA TE LUMTE JETMIR ME STAFIN PUNUES QE KENI
JU PERSHENDES UN CUNI STUDENT I FAKULTETIT TE FSHMN-se
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio