Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> LUAN KRASNIQI, A dot naj zbardhe ftyren a jo?
Catch me if you can
Postuar nė: 17.03.2007, 00:51
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 5974
Bashkangjitur: 21.02.2007Koleg te nderuar cka mendoni per mecin e sontem te Luanit a do te fitoj apo prap dot te na zhgenjej


CDO TE MIRE.......
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 17.03.2007, 02:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007o fitoi o humbi,ai as mua as ty nuk na zhgenjen.o merr para mire o merr me pak se mire.ska tjeter.per kete shkak,s'me intereson fare.


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 17.03.2007, 03:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007 Citim (Senatori_TeT @ 17.03.2007, 02:55)
o fitoi o humbi,ai as mua as ty nuk na zhgenjen.o merr para mire o merr me pak se mire.ska tjeter.per kete shkak,s'me intereson fare.

edhe kjo me pelqeu shume, nga ky siper. une, personalisht nuk do behesha ma i pasur e as me i varfer, po keshtu si jam. Me mire te fitoje, do ishte, kuptohet, po dhe te humbej, cka??!!

Mos me kritikoni se ju vras te te gjitheve!!! Une jam i vecant, jam trim dhe ju kercenohem kujt te dua une... smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 17.03.2007, 04:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007 Citim (HOKATAR @ 17.03.2007, 03:40)


Mos me kritikoni se ju vras te te gjitheve!!! Une jam i vecant, jam trim dhe ju kercenohem kujt te dua une... smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

Hokatar,ja ke nis mu ba kogja i shtir qitash ti,(nejse ti prej fillimit je kan i shtir,veq nuk je shku deri me vra njerin se me rreh jena msu ) nuk po "guxojna" as me ta kthy fjalen ma.PO duhet me menu naj 3-4 here a me kundershtu mendimin tone a jo, tani me repliku.Po per Luanin ne qoftese humb as une 5 pare nuk i dha hiq perqata nuk u frikova me repliku hiq se e kom te njejtin mendim si ti !!!!!


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 17.03.2007, 13:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006hahahha pse hokatar qka po tu doket vetja ty qi me na vra neve secili ka drejt me dhan mendimin e vet qy

e sa per luanin ishallla fitonnnnnnnnnn me gjith zemer e perkrahi. Luan krasniqi e simbolizon kosoven duhet mu kan krenar qe e kena!!
( mendimi jem esht ky ndoshta se keni mendimin e njejt)

kaloni mir te gjith
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 17.03.2007, 14:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Do te humbe :)
PM
Top
lili82
Postuar nė: 17.03.2007, 15:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006baraz :)


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 17.03.2007, 19:44
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Senatori_TeT @ 17.03.2007, 02:55)
o fitoi o humbi,ai as mua as ty nuk na zhgenjen.o merr para mire o merr me pak se mire.ska tjeter.per kete shkak,s'me intereson fare.

senator pse mendon ashtu? E dim se ai Lufton per Shtetin e Gjermanis, por a nuk eshte e mjaftueshme qe ne binat e Arenes Ngritet edhe flamuri Shqiptar edhe kendohen kenge Shqiptare?

Luan Krasniqi kete radhe nuk do te na Zhgenjej kete radhe do te na kenaq.
I deshiroj fat sonte Luanit. Perpara Luan.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
fancy_boy
Postuar nė: 17.03.2007, 19:58
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Luan Krasniqi Godas KUQ E ZI

Ky postim ėshtė ndryshuar nga fancy_boy nė 17.03.2007, 20:00

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 123 )
Datotekat e bashkangjitura  Luan_Krasniqi.jpg


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Blerim
Postuar nė: 17.03.2007, 23:56
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Fitoi :)

Foto pak para nokaut-it te Brian Minto

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 152 )
Datotekat e bashkangjitura  luan.jpg


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
HOKATAR
Postuar nė: 17.03.2007, 23:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007Eeeeh Allah shyqyr. Urime Luan!


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 18.03.2007, 00:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bravo i koft e ka killav urime gjithveeeeeeee smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 111 )
Datotekat e bashkangjitura  i34646142_28609_7.jpg
PM
Top
darkman
Postuar nė: 18.03.2007, 00:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007Luan Krasniqi sonte na i knaqi zemrat me nje fitore te madhe.
Eshte kopja e Muhammed Ali i qon deri te uji e uj su jep.
Urime te gjith shqiptarve per fitoren e madhe.


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
andy
Postuar nė: 18.03.2007, 00:45
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Bravo Luan.
Edhe pse disa prej jush that se nuk ju intereson, besoj se te gjithe keni bo tifo per Luanin. Kjo nate ka qen, nje nate e vecante per gjithe shqiptaret, sepse Luani i mblodhi te gjithe perpara televizoreve per ta pare ate.
Urime Fitoren, na ka nderu te gjithve me kete fitore dhe te gjithe duhet te jemi krenar.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 18.03.2007, 14:22
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Krenaria e Popullit Shqiptar Luan Krasniqi! Na Zbardhi Fytyrat Mbram me goditjet e ti.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio