Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fisnik Shabani dhe Madrit Dauti per kryetar ne US, realiteti dhe ftyra e bardh e UEJL-se
Bulba
Postuar nė: 18.03.2007, 00:18
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 16
Antari Nr: 4907
Bashkangjitur: 26.12.2006une mendoj se se per ndryshim te USUEJL-se duhet te jet:

Fisnik Shabani - Kryetar
Madrit Dauti - Nenkryetar

per nje perfundim te mir me gjith studentet ku besoj se gjith do rehatohen, dhe per nje pasqyr te vertet te nje Univerziteti Evropian
por veq pa kushtezime, pengesa,dhunti,.......

respekte per gjith studentet e UEJL-se
PMIntegrity Messenger IM
Top
V..I..R..U..S..I
Postuar nė: 28.03.2007, 18:16
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 4656
Bashkangjitur: 14.12.2006OO
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 28.03.2007, 19:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Nga i nxore keto perfundime ore ty trimi xhafos?
PM
Top
Blerim
Postuar nė: 28.03.2007, 20:17
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Shyqyr qe paskan ardh prap zgjedhjet, perndryshe me cka kishin me u marr studentat :) perveq me politik... edhe gjestet e fushatat ,fjalimet (genjeshtrat me falni ne shprehje:)) po mundohen ti kopjojn nga kta politikanet tane te "shkelqyer"

Po prap edhe kjo esht gje normale se jetojm ne shoqeri demokratike haha.

Ju pershendes


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
juristja_21
Postuar nė: 28.03.2007, 22:55
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 6305
Bashkangjitur: 13.03.2007uaaaaa cfar zgjedhje te mire paskeni bere, ju lumte se me te vertet Fisniku e meriton kete pozite. ju lumte


----------------------------------------
Wherever you are I will be here waiting for you...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio