Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Skederbeu, Serbet mundohen ta bejn te vetin
darkman
Postuar nė: 18.03.2007, 00:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007Ne web faqen www.youtube.com eshte nje video me sa duket Serbe me disa pyetje per Shqiptaret ne lidhje per Skenderbeun. Mund ta shikoni ne Youtube duke e kerkuar me emrin Skenderbeg dhe do te shihni videon "question for the Albanians". Une kerkoj nga forumi tju japim pergjigje atyre pyetjeve.


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio