Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Profesoret ne USHT me diploma te falsifikuara!
tetovari-007
Postuar nė: 19.03.2007, 20:24
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 6435
Bashkangjitur: 19.03.2007Se pari ju pershendes te gjitheve pjestareve te forumit!


Ne USHT ligjerojne "profesor" te ciletet nuk e kan vendin aty. Flitet shum per kvalitetin e mesimdhenesve ne kete institut. Nese bejme nje analize te shkurte do te vijme ne konstatim se shume mesimdhenes nuk meritojn te ligjerojn ne USHT.
Shum mesimdhenes i njoh personalisht, dhe te njejtet te cilet me heret ishin mesuas te thjeshte ne shkolla te mesme dhe fillore, sot ligjerojn ne USHT. Ky fakt duhet ti shqetesoj shum studentet te cilet e lejojn veten qe te degjojn ligjeratat nga keta mesimdhenes. Pas hapjes dhe legalizimit te USHT-se, shum mesuas falsifikuan tituj te ndryshem, si psh magjistratura dhe doktoratura. Tash i kan zene vendet e punes ede ate nepermes partive te ndyshme politike.

- Cka mendoni ju per kvalitetin e mesimdhenesve ne USHT?

- Cka duhet behet me mesimdhenes te tille, te cilet nuk e kan vendin ne USHT?
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio